ÖZLENEN TABLO

Kahramanmaraşspor’u 3-0 yenerek 2.Lig’deki ilk sezonunda ligde kalma yolunda dev bir adım atan Diyarbekirspor’da kent bileşenleri ve taraftar gruplarının bütünleşerek tribünde destek vermesi memnuniyetle karşılandı. Kulüp Başkanı Turan İlgin,”Tribünlerde oluşan güzel görüntüler ve ambians özlem duyduğumuz tabloyu ortaya çıkardı. Diyarbakır, istediğinde neleri başarabileceğini göstermiştir.” dedi.

ÖZLENEN TABLO

Kahramanmaraşspor’u 3-0 yenerek 2.Lig’deki ilk sezonunda ligde kalma yolunda dev bir adım atan Diyarbekirspor’da kent bileşenleri ve taraftar gruplarının bütünleşerek tribünde destek vermesi memnuniyetle karşılandı.

Kulüp Başkanı Turan İlgin,”Tribünlerde oluşan güzel görüntüler ve ambians özlem duyduğumuz tabloyu ortaya çıkardı. Diyarbakır, istediğinde neleri başarabileceğini göstermiştir.” dedi.

Son haftalarda yakaladığı çıkışa ligde kalma yolunda son 3 hafta öncesinde 7 puanlık avantaj yakalayan Diyarbekirspor’da galibiyetler kadar tribünlerde oluşan birlik ve beraberlik tablosu da sevindiriyor.

Son olarak Kahramanmaraşspor maçında 10 bine yakın kişi tribüne gelerek takımın yanında olduğunu ortaya koyarken, sivil toplum örgütleri ve spor taban birliklerinin desteği de dikkat çekti.

Önemli bir galibiyete imza atan teknik heyet ve futbolcuları tebrik eden Başkan Turan İlgin, kentte oluşan sinerjinin de anlamlı olduğunu kaydetti.

DESTEK VERENLERE TEŞEKKÜR ETTİ

Başkan İlgin,”Tribünlerde çok güzel bir atmosfer oluştu. Birlik ve beraberlik havası başarıyı getirdi. Bizi yalnız bırakmayan Diyarbakır Ticaret Ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Kaya, eski kulüp başkanımız Bedirhan Akyol,sivil toplum örgütleri ve spor taban birliklerinin yöneticilerine, taraftar gruplarına, iş insanlarına ,ilçelerden ve kırsal bölgelerden gelen kardeşlerimize çok teşekkür ediyoruz. Özlenen bu görüntülerin devam etmesini diliyoruz. Diyarbakır’ın bu güzelliklere ihtiyacı var” dedi.

HABERYİRMİBİR ÖZEL HABERİDİR

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER