SAHA KOMİSERLERİNDEN DİYARBAKIR’DA  ANLAMLI BULUŞMA

Türkiye Futbol Saha Komiserleri Derneği Genel Başkanlığı ve Türkiye Futbol Federasyonu Diyarbakır Bölge Müdürlüğü’nce organize edilen, futbol paydaşları ve bileşenleri tarafından da desteklenen “Futbol saha komiserleri görev ve kapsamı,futbolda iletişim,kriz yönetimi ve koordinasyon” temalı konferans 29 Eylül Cumartesi günü Diyarbakır’da yapılacak. Diyarbakır için ilk olan,Türkiye’nin bir çok ilinden isimlerin ve bölgeden 7 ilden saha komiserleri derneği başkanlarının  katılımıyla gerçekleşecek konferans, iki yıl önce hayatını kaybeden Diyarbakır’ın emektar saha komiseri Ercan Çelik’in anısına atfedildi.

SAHA KOMİSERLERİNDEN DİYARBAKIR’DA  ANLAMLI BULUŞMA

Türkiye Futbol Saha Komiserleri Derneği Genel Başkanlığı ve Türkiye Futbol Federasyonu Diyarbakır Bölge Müdürlüğü, Diyarbakır’da anlamlı bir buluşmaya imza atacak. Diyarbakır’da uzun yıllar futbola hizmet eden ve 6 Şubat 2022 tarihinde geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden Ercan Çelik’in anısına yapılacak konferans bu anlamda aynı zamanda bir ilk olacak. Türk futbol tarihinde ilk kez futbol saha komiserleri yönetim kurulu toplantısı ve futbol saha komiserleri Güneydoğu Anadolu bölgesi eğitim toplantısı Diyarbakır’da gerçekleşecek.

CUMARTESİ GÜNÜ YAPILACAK

Türkiye Futbol Saha Komiserleri Derneği Genel Başkanı Hüseyin Erdoğan,”Futbol camiasına uzun yıllar hizmet eden Ercan Çelik’e ahde vefa göstermek amacıyla ilk kez Diyarbakır’da düzenleyeceğimiz bu toplantıya tüm spor bileşenleri ve spora gönül verenleri davet ediyoruz.” açıklamasında bulundu.
Ninova AVM yanında bulunan The City Walls Suit Hotel’de Cumartesi günü saat 14.00’da başlayacak anlamlı buluşma saat 16.30’a kadar devam edecek.

HABERYİRMİBİR ÖZEL HABERİDİR

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER