Şampiyonluk Kupası Geldi

TFF Bölge Müdürü Serkan Bayhan, Diyarbekirspor'un şampiyonluk kupasını ikinci başkan ve basın sözcüsü Veysi Avşar'a takdim etti.

Şampiyonluk Kupası Geldi

3.Lig’de şampiyon olarak 2.Lig’e yükselen  Diyarbekirspor, şampiyonluk kupasına kavuştu. Pandemi nedeniyle kupa töreni yapılamadığı için Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) yönetimi tarafından gönderilen şampiyonluk kupası Bölge Müdürü Serkan Bayhan tarafından kulüp ikinci başkanı ve basın sözcüsü Veysi Avşar’a takdim edildi. Kulüp binasını ziyaret ederek Yeşil-Kırmızılı takımı bu başarıdan dolayı tebrik eden Bayhan, kupayı Avşar’a teslim ederek bundan sonraki sezonlar için başarı dileğinde bulundu.

“Sezon Öncesinde Tören Yapacağız”

Kupa takdimi için Bayhan’a teşekkür eden Veysi Avşar,”Gönül isterdi ki kupayı taraftarlarımızın huzurunda büyük bir coşku ile alalım. Ne var ki pandemiden dolayı bunu şimdilik yapamadık. Bu kupada sadece şampiyonluk değil, büyük bir emek ve alın teri var. İnşallah yeni sezon öncesinde hayatın normale dönmesiyle güzel bir organizasyon yaparak kupamız eşliğinde kutlama yapacağız. Bu kupa başlangıç olacak. İnşallah bunun devamını getireceğiz” diye konuştu.

HABERYİRMİBİR ÖZEL HABERİDİR

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER