Skolyoz Hastası Minik Eymen'e Anlamlı Destek

Diyarbakır DSİSpor’un  minik futbolcuları omurga eğriliği hastası olan akranları Eymen Yasir Kapucu’ya sporcu malzemeleri, forma ve futbol topu göndererek moral desteği aşıladı. Minik futbolcuların bu davranışı minik Eymen’i ve ailesini çok duygulandırdı. Kendisine gönderilen forma ve malzemeleri giyerek poz veren Eymen,DSİSpor teknik heyeti ve futbolcularına teşekkür etti.

Skolyoz Hastası Minik Eymen'e Anlamlı Destek

DSİSPOR’LU MİNİK FUTBOLCULARDAN HASTA OLAN EYMEN’E ANLAMLI DESTEK

Eymen Yasir Kapucu, halk arasında omurga eğriliği olarak bilinen Skolyoz hastalığına yakalandı. Küçük yaştan beri bu hastalığı yaşayan minik Eymen, son olarak ameliyat oldu. Baba Mahmut Kapucu, futbol tutkunu olan Eymen’in futbol sevgisi ile hayata tutunduğunu dile getirdi.

Başarılı bir ameliyat geçiren Eymen’e en büyük moral ise Diyarbakır DSİSpor’un minik futbolcularından geldi. Antrenörleriyle birlikte organize olan minik futbolcular,Eymen’e forma,malzeme ve futbol topu göndererek tatlı bir sürpriz yaptı.

Minik Eymen Çok Mutlu Oldu

Akranlarından gelen bu anlamlı davranış karşısında çok duygulanan Eymen, kendisine gönderilen forma ve malzemeleri giyip futbol topu ile poz vererek DSİSpor antrenörlerine ve minik futbolcularına teşekkür etti.

Baba Mahmut Kapucu da DSİSpor’lu futbolcuların davranışları karşısında çok duygulandıklarını dile getirdi.

DSİSpor antrenörleri Ahmet Tanış ve Özkan Güzel ise Eymen’in yaşadığı hastalığı ve futbola olan tutkusunu öğrendikten sonra küçük futbolcularla böyle bir çalışmayı hayata geçirdiklerini dile getirerek,”Eymen’in bir an önce iyileşmesi bizim için en büyük mutluluk olacaktır” ifadelerini kullandılar.

HABERYİRMİBİR ÖZEL HABERİDİR

YORUM EKLE
YORUMLAR
Orhan Dikenli
Orhan Dikenli - 4 yıl Önce

Katkılarından dolayı teşekkür ederiz ALLAH razı olsun Eymen ve şifa beklenen tüm hastalarımıza ALLAH şifa versin inşAllah

Fatih Aşkın
Fatih Aşkın - 4 yıl Önce

Rabbim yardımcın olsun.inşALLAH.Sağlık versin.Şafii ismi ile EYMENCİĞİM

Nuri AKBAŞOĞLU
Nuri AKBAŞOĞLU - 4 yıl Önce

Eymen ablamın tornu Etmeni çok seviyoruz. Ama sizlerin bu asil ilgi ve davranışınızı da takdir ediyor ve sizleride çok seviyoruz. İnşalla bu duyarlı davranışlarınızla büyük sağlıklı ve mutlu devlet büyüklen olursunuz. İyi insanlar olursunuz. Allaha emanet olunuz.

SIRADAKİ HABER