Tesis Özlemi Son Buluyor

Yıllardır tesis sorunu nedeniyle büyük zorluklar yaşayan Diyarbekirspor için Seyrantepe’de inşa edilen tesis projesinde inşaatın ardında iç ve dış döşeme işlemleri de tamamlandı. Yeşil-Kırmızılı kulüp, geçici kabulü yapılan tesise gelecek hafta başında yerleşecek.

Tesis Özlemi Son Buluyor

Tesis ve konaklama sorunu nedeniyle geçen sezon İstanbul’da konaklayan, bu sezon da şu ana kadar otellerde konaklamak zorunda kalan Diyarbekirspor’un yıllardır özlemini çektiği tesis sorunu nihayet çözüme kavuştu. Büyükşehir Belediyesi’nce geçen yıl Seyrantepe’de yapımına başlanan iki katlı tesis binası tamamlandı. İnşaatı yapan yüklenici firma geçici kabulü yaparak tesisin devrini gerçekleştirdi. İç ve dış döşeme çalışmaları tamamlanarak eşya montajı yapılan tesisin temizlik çalışması da bitmek üzere. Tesiste inceleme yapan Diyarbekirspor Teknik Direktörü Kemal Kılıç, tesisi çok beğendiklerini ifade ederek bu sorunun çözülmesinin kulübün önünü açacağını dile getirdi.

Seyrantepe Spor Kompleksi içerisinde yer alan, önünde ve çevresinde futbol sahaları olan tesis kulübe büyük avantaj sağlayacak.

 

HABERYİRMİBİR ÖZEL HABERİDİR

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER