TRT Kurdi'nin Spor Yayınları Ödüle Doymuyor

Batman Petrolspor kulübü, bölge sporuna olan katkılarından dolayı TRT Kurdi ve Pazar akşamları yayınlanan Dema Futbolê programına iki plaket takdim etti. Batman Valisi Hulusi Şahin, başarılı yayınların bölgede sporun gelişmesine ışık tuttuğuna dikkat çekerek teşekkür etti.

TRT Kurdi'nin Spor Yayınları Ödüle Doymuyor

TFF 3.Lig 1.Grup’ta bitime 5 hafta kala en yakın takipçisine 12 puan fark atarak kentin 25 yıllık şampiyonluk hasretine çok yaklaşan Batman Petrolspor, 2.Lig ve 3.Lig maçlarını canlı yayınlayarak bu liglerle ilgili programlar yapan TRT Kurdi’ye iki teşekkür plaketi verdi.

Batman Valisi Hulusi Şahin, AK Parti Batman Milletvekili Ziver Özdemir ve Batman Petrolspor kulübü başkanı Abdulvahap  Akbaş, yayınların bölgede sporun gelişmesine önemli katkılar sağladığına dikkat çekerek teşekkür etti.

TRT Kurdi Kanal Koordinatörlüğü ve Dema Futbolê (Futbol  Zamanı) programı için ayrı olarak hazırlanan plaketleri Batman Valisi Hulusi Şahin, TRT Kurdi Dema Futbolê sunucusu Mehmet Yılmaz Bay’a takdim etti.

“BU KENTİN VALİSİ OLARAK TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Batman’ın sporda güzel bir dönem yaşadığını belirten Vali Şahin,”Batman Petrolspor yakaladığı güzel hava ile beraber inşallah şampiyon olacak. Şehirde güzel bir atmosfer oluştu. TRT Kurdi, başarılı yayınlarıyla sporun bölgede ve Batman’da gelişme göstermesine önemli katkılarda bulunuyor. Kulüp yönetimimiz bunun için plaket hazırladı. Ben de bu şehrin valisi olarak TRT Kurdi’ye bu katkılarından dolayı çok teşekkür ediyoruz.” diye konuştu.

HABERYİRMİBİR ÖZEL HABERİDİR

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER