Yusuf Yağmur Diyarbekir'de

Diyarbekirspor, Yusuf Yağmur ile sözleşme imzaladı. Amedspor'un sözleşme uzatıp uzatmayacağı belli olmayan Yusuf'un Diyarbekirspor ile sözleşme imzalaması şok olarak gösterildi.

Yusuf Yağmur Diyarbekir'de
Diyarbekirspor, Yusuf Yağmur ile sözleşme imzaladı.  Amedspor'un sözleşme uzatıp uzatmayacağı belli olmayan Yusuf'un Diyarbekirspor ile sözleşme imzalaması şok olarak gösterildi.

Diyarbekirspor'dan açıklama;

 DİYARBEKİRSPORA HOŞ GELDİN YUSUF YAĞMUR

Kulübümüz;kentimizin yetiştirdiği önemli futbolculardan olan ve Amed Sportif Faaliyetler ile sözleşmesi sona eren Yusuf Yağmur ile anlaşmıştır.Başarılarla dolu kariyerinde ayrıca Evkur Yeni Malatyaspor'da da oynamış olan tecrübeli futbolcu,doğup büyüdüğü kentin bir takımından başka bir takımına geldiği için mutlu olduğunu söyledi.Yusuf,daha sonra geniş ve kapsamlı bir açıklama yapacağını dile getirerek üst liglerden teklifler almasına rağmen Diyarbekirspor'un hedef ve vizyonu ile onursal başkan Feyzi İlhanlı'nın bakış açısının kendisini ikna etmeye yettiğini kaydetti.
Onursal başkanımız Feyzi İlhanlı ise,"Yusuf bildiğimiz ve takdir ettiğimiz bir futbolcu.Hem kişilik hem dr futbolcu olarak iyi bir transfer yaptık.Yusuf,memleketinden yuvasından ayrılmadı;sadece ufak bir adres değişikliği oldu.İnşallah hedefe ulaşmamızda büyük pay sahibi olacak"dedi.

Güncelleme Tarihi: 24 Haziran 2017, 19:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER