Diyarbekirspor'da Gündem Transfer

Kamp çalışmalarını Ankara’nın Kızılcahamam ilçesinde sürdüren Diyarbekirspor’da teknik heyetin talebi doğrultusunda bazı mevkilere yapılması planlanan transferler için çalışmalar hızlandırıldı. Kamp çalışmalarını takip eden Kulüp Başkanı Turan İlgin, teknik heyetle görüşerek takımın eksikleri konusunda fikir alış-verişinde bulundu.

Diyarbekirspor'da Gündem Transfer

Kamp çalışmalarını Ankara’nın Kızılcahamam ilçesinde sürdüren Diyarbekirspor’da teknik heyetin talebi doğrultusunda bazı mevkilere yapılması planlanan transferler için çalışmalar hızlandırıldı.

Kamp çalışmalarını takip eden Kulüp Başkanı Turan İlgin, teknik heyetle görüşerek takımın eksikleri konusunda fikir alış-verişinde bulundu.

Zorlu bir yolculuğa çıktıklarını belirten Başkan İlgin, sezon içerisinde sorun yaşamamak adına alternatifli bir kadro oluşturmaya çalıştıklarını söyledi. Bazı mevkiler için arayışların devam ettiğini anlatan İlgi,”Lig uzun bir maraton. 38 haftalık bir yolculuğumuz olacak. Bu yarışta sakatlıklar, hastalıklar, cezalar ve pandeminin getirdiği dezavantajlar olacak. Bunların hepsini hesaba katarak kadro planlaması yapmak zorundayız. Bunun için ince eleyip sıkı dokuyoruz. Bazı mevkilere 3 veya 4 takviye yapacağız. Önemli oyuncularla temas halindeyiz. Bunlar kamuoyunun bildiği ve tanıdığı isimler olacak. İkinci etap kampına kadar kamuoyu ile paylaşmayı amaçlıyoruz. Taraftarlarımız rahat olsun iyi bir Diyarbekirspor geliyor. Biz rakiplerimize saygı duyuyoruz, kimseden korkumuz yok. ” dedi.

HABERYİRMİBİR ÖZEL HABERİDİR

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER