APO: Mağdur Ediliyoruz

Amedspor’daki durumu hala belirsiz olan Abdullah Çetin,boş sözleşmeye imza attığı halde hem geçen sezonki alacaklarının verilmediğini hem de bu sezon için mağdur edildiğini söyledi.

APO: Mağdur Ediliyoruz
 ‘Mağdur Ediliyoruz’

Amedspor’daki durumu hala belirsiz olan Abdullah Çetin,boş sözleşmeye imza attığı halde hem geçen sezonki alacaklarının verilmediğini hem de bu sezon için mağdur edildiğini söyledi.

‘Bugüne Kadar Hep Sustum’

Bugüne kadar hep sustum taki kulübüm bugün yaptığı açıklamaya kadar.Görünüş o ki kulübüm beni zan altında biraktı. Amedspor ismini laf gelememesi için sustum .

Doğrudur ben Amedspor’la görüşmeye gittim.Geçen sene ne sıkıntılar içinde olduğumuzu en iyi bilenlerdenim .Bana geçen yılki anlaşmamdan aşağı rakam söylendi .Ben de hiç düşünmeden kabul ettim. Diğer futbolcular ve transferlerle görüşülecek sonra durumun belli olacak dediler.Bunu da yok demedim.Sonra öğrendim başkalarıyla öyle rakamlarla anlaşılıyor ki benimki onların yanında çerez kalıyor.

Oysa ben hiç bir zaman Amedspor’la pazarlık etmedim onlar ne dediyse başım üstüne dedim görüşmem en fazla 5 dakika sürdü.Bu takıma ne verdiklerim ortadadır kesinlike mevzu para değildir .Bu şekilde olunca ortaya bana verdikleri değer çıkıyor .Sonra bu lafı dedim;”Ben 50 milyara oynayacağım diğer arkadaşlar da 200 milyara oynasın kabul etmeyen namerttir” .Amedspor’u gerçekten seven futbolcunun yapması gereken budur.” Bunu da onlar kabul etmedi.

‘Diyarbakırspor Hariç Herkese Gidebilirsin’

Ben kulüple ikinci sefer görüşmeye gittim.Bana bu şartlarda şeninle anlaşamayacağız” dediler.Ben de doğudaki takımlarla görüştüm. Hatta yurt dışı takımlarıyla görüştüm.Bu da benimle anlaşamadıkları için en doğal hakkımdır.En son Salı günü sabah 4’e kadar başkanın bürosunda oturduk görüştük .Hatta basından ve taraftardan bir abimiz de vardı. Yönetim kurulu aldığı karar ile bana ,”bu sene seni kiralık vereceğiz dediler .ama bi şartla Diyarbakirspor’a gitmeyeceksin “dediler.Ben de bunu kabul etmedim .Dedim ki iki kulüp arasında sıkıntı var,barış elçisi olayım” fakat bunu kabul etmediler. Cizrespor benim mevkime transfer yaptığını söyledi,Diyarbekirspor benim memleketimin takımıdır neden gitmeyeyim.

‘Nereye Gideceğime Ben Karar Vereyim’

Benim paraya değer vermediğimi herkes bilir .Ben bir bir futbolcu gibi görüşmede 5 milyarın hesabını yapmadım yapmam da .Oynadığım 4 sene içinde burdan aldığım miktarın 2 katı teklifler geldi düşünmeden reddettim .Hattta Dalkurd kulübü geçen sezon ceza aldığımda teklif etti,bana transfer kağıdı gönderdi ben de onu başkana gönderdim ama kaptanımız Şehmus abi rahmet edince hiçbir yere gitmeyi düşünmedim.

Bana yapılan bu haksızlığı göz ardı edemezdim .Benim tek istediğim değerdi ha nedir halk bana değerimi harbiden verdi onlara minnettarım. Demesinler para için yaptın .Bu olaylardan dolayı aramıza soğukluk girdi.Ben lafımın arkasındayım .Yine diyorum ben 50 alacağım onlar 200 u kabul edecekler mi?. Ben bu kulübe gelirken bonservis ödenmedi şuan benden bonservis isteniyor.Ben İsrail l takımına gitmiyorum ki. Beni i kiralık vereceklerini ilettiler o zman gideceğim takıma da ben karar vereyim.

Güncelleme Tarihi: 23 Temmuz 2017, 12:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER