Yetim Ve Öksüz Aileler İftar Yemeğinde Bir Araya Geldi

Diyarbakır’ın Kayapınar İlçe Kaymakamlığı, Sevgi Seli Kadın Platformu ve Uluslararası Girişimci ve Düşünce Derneği yetim ve öksüz ailelerle iftar yemeğinde buluştu.Kayapınar Kaymakamlığı işbirliğiyle verilen iftar yemeğine Kayapınar...

Yetim Ve Öksüz Aileler İftar Yemeğinde Bir Araya Geldi
Diyarbakır’ın Kayapınar İlçe Kaymakamlığı, Sevgi Seli Kadın Platformu ve Uluslararası Girişimci ve Düşünce Derneği yetim ve öksüz ailelerle iftar yemeğinde buluştu.

Kayapınar Kaymakamlığı işbirliğiyle verilen iftar yemeğine Kayapınar Kaymakamı Cemal Hüsnü Kansız, Uluslararası Girişimci ve Düşünce Derneği Başkanı Türkan Gürler ve birçok aile katıldı. Mağdur durumdaki ailelere maddi manevi yardım yaptıklarını belirten Gürler, iftar yemeğinde 100 aileyi buluşturduklarını söyledi. Yapılan yardımın sadece iftar yemeğiyle sınırlı kalmadığını belirten Gürler ramazanda 50 aileye gıda yardımı yapıldığını açıkladı. Gürler yardım yapılan aileleri sık sık ziyaret ettiklerini, ailelerle bir araya geldiklerini aktardı.

Öksüz ve yetim ailelerle iftar yemeğinde bir araya gelmekten mutluluk duyduklarını aktaran Gürler, organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür etti. Yapılan organizasyonlarla kardeşliğin ve dostluğun pekiştiğini söyleyen Kayapınar Kaymakamı Cemal Hüsnü Kansız ise, ramazanda yardımlaşma ve dayanışma ruhunun yansıtılmasından duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Güncelleme Tarihi: 19 Temmuz 2013, 14:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER