Geçen hafta başlayan BAL 1.Grup’ta ikinci hafta maçları 2 Ekim Pazar günü oynanacak.
Oynanacak Maçlar


 Tarih
 
 
 Ev Sahibi
 
 
 
 
 
 Misafir
 
 
 Ýddaa
 
 
 1
 
 
 X
 
 
 2
 
 
 A
 
 
 Ü
 
 
 T
 
 
 NOT
 
 02/10/2016
 Bağlar Belediyespor
 vs
 Başkale Gençlik
 
 
 
 
 
 
 
 
 02/10/2016
 Bingöl Çeltikspor
 vs
 Ağrı 1970 SK
 
 
 
 
 
 
 
 
 02/10/2016
 Hakkarispor FK
 vs
 1960 Silopispor
 
 
 
 
 
 
 
 
 02/10/2016
 Kurtalanspor
 vs
 1955 Batman Bld
 
 
 
 
 
 
 
 
 02/10/2016
 Muşspor FC
 vs
 Mardin 47 Spor
 
 
 
 
 
 
 
 
 02/10/2016
 Tatvan G.Birliği
 vs
 Diyarbakır Yolspor
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktif Sezon : 2016/2017
 
Abd Major Lig
 
Abd NASL Sonbahar Sezonu
 
Abd NASL İlkbahar Sezonu
 
Abd USL
 
Abd NWSL
 
Abd W-Lig Western Conference
 
Abd W-Lig Northeastern Conference
 
Abd W-Lig Southeastern Conference
 
Afganistan Premier Lig Grup A
 
Afganistan Premier Lig Grup B
 
Almanya Bundesliga
 
Almanya 2. Bundesliga
 
Almanya 3. Lig
 
Almanya Bölgesel Lig Kuzey
 
Almanya Bölgesel Lig Batı
 
Almanya Bölgesel Lig Bayern
 
Almanya Bölgesel Lig Güney Batı
 
Almanya Bölgesel Lig Kuzey Doğu
 
Almanya Oberliga Yükselme Turu Güney
 
Almanya Oberliga Yükselme Turu Kuzey
 
Almanya Oberliga Bayern Nord
 
Almanya Oberliga Bayern Süd
 
Almanya Oberliga Hessen
 
Almanya Oberliga Niederrhein
 
Almanya Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
 
Almanya Oberliga Hamburg
 
Almanya Oberliga Niedersachsen
 
Almanya Oberliga Schleswig-Holstein
 
Almanya Oberliga Baden-Württemberg
 
Almanya Oberliga Bremen
 
Almanya Oberliga Nordost-Nord
 
Almanya Oberliga Nordost-Süd
 
Almanya Oberliga Westfalen
 
Almanya Oberliga Mittelrhein
 
Almanya U19 Bundesliga Kuzey / KuzeyDoğu
 
Almanya U19 Bundesliga Güney / GüneyBatı
 
Almanya U19 Bundesliga Batı
 
Almanya Kadınlar Bundesliga
 
Almanya Kadınlar 2. Bundesliga Kuzey
 
Almanya Kadınlar 2. Bundesliga Güney
 
Almanya Kadınlar Bölgesel Lig Kuzey
 
Almanya Kadınlar Bölgesel Lig Güney
 
Almanya Kadınlar Bölgesel Lig GüneyBatı
 
Almanya Kadınlar Bölgesel Lig Batı
 
Almanya Kadınlar Bölgesel Lig KuzeyDoğu
 
Amerikan Samoası 1.Lig
 
Andorra 1.Lig Şampiyonluk Turu
 
Andorra 1.Lig Küme Düşme Turu
 
Andorra 1.Lig
 
Andorra 2.Lig
 
Angola Girabola
 
Anguilla 1.Lig
 
Antigua Ve Barbuda Premier Lig
 
Arjantin Premier Lig
 
Arjantin Prim B Nacional
 
Arjantin Prim B Metro
 
Arjantin Primera C
 
Arjantin Primera D
 
Arjantin Torneo Federal A Grup A
 
Arjantin Torneo Federal A Grup B
 
Arjantin Torneo Federal A Grup C
 
Arjantin Torneo Federal A Grup D
 
Arjantin Torneo Federal A Grup E
 
Arjantin Torneo Federal A Grup F
 
Arjantin Torneo Federal A Grup G
 
Arjantin Torneo Federal B Central Grup A
 
Arjantin Torneo Federal B Central Grup B
 
Arjantin Torneo Federal B Cuyo Grup A
 
Arjantin Torneo Federal B Cuyo Grup B
 
Arjantin Torneo Federal B Litoral Kuzey Grup A
 
Arjantin Torneo Federal B Litoral Kuzey Grup B
 
Arjantin Torneo Federal B Litoral Güney Grup A
 
Arjantin Torneo Federal B Litoral Güney Grup B
 
Arjantin Torneo Federal B Kuzey Grup A
 
Arjantin Torneo Federal B Kuzey Grup B
 
Arjantin Torneo Federal B Pampeana Kuzey Grup A
 
Arjantin Torneo Federal B Pampeana Kuzey Grup B
 
Arjantin Torneo Federal B Pampeana Güney Grup A
 
Arjantin Torneo Federal B Pampeana Güney Grup B
 
Arjantin Torneo Federal B Patagonica Grup A
 
Arjantin Torneo Federal B Patagonica Grup B
 
Arjantin Reserve Lig
 
Arjantin Kadınlar Primera A
 
Arnavutluk Süperlig
 
Arnavutluk 1.Lig Grup A
 
Arnavutluk 1.Lig Grup B
 
Arnavutluk 2.Lig Grup A
 
Arnavutluk 2.Lig Grup B
 
Aruba Onur Ligi Play Off Kaya 4
 
Aruba Onur Ligi
 
Avrupa U17 Şampiyonası Kadınlar Grup A
 
Avrupa U17 Şampiyonası Kadınlar Grup B
 
Avustralya A-Lig
 
Avustralya Ulusal Premier Lig Başkent Bölgesi
 
Avustralya Ulusal Premier Lig Yeni Güney Galler
 
Avustralya Ulusal Premier Lig T-Lig
 
Avustralya Ulusal Premier Lig Güney Avustralya
 
Avustralya Ulusal Premier Lig Kuzey YGG
 
Avustralya Ulusal Premier Lig Queensland
 
Avustralya Ulusal Premier Lig Victoria
 
Avustralya Ulusal Premier Lig Batı Avustralya
 
Avustralya Victoria 1.Lig
 
Avustralya Kuzey Bölgesi
 
Avustralya Brisbane
 
Avustralya Brisbane Capital Ligi 1
 
Avustralya Tazmanya Kuzey
 
Avustralya Tazmanya Güney
 
Avustralya Brisbane Reserve Premier Lig
 
Avustralya Güney Avustralya Reserve Premier Lig
 
Avustralya Ulusal Gençlik Ligi Grup A
 
Avustralya Ulusal Gençlik Ligi Grup B
 
Avustralya NPL Gençlik Ligi Queensland
 
Avustralya NPL Gençlik Ligi Batı Avustralya
 
Avustralya NPL Gençlik Ligi Victoria
 
Avustralya W-Lig
 
Avustralya Victoria Kadınlar Premier Lig
 
Avustralya West Night Series Grup A
 
Avustralya West Night Series Grup B
 
Avusturya Bundesliga
 
Avusturya 1.Lig
 
Avusturya Bölgesel Lig Orta
 
Avusturya Bölgesel Lig Doğu
 
Avusturya Bölgesel Lig Batı
 
Avusturya Landesliga Burgenland
 
Avusturya Landesliga Karnten
 
Avusturya Landesliga Niederösterreich
 
Avusturya Landesliga Oberösterreich
 
Avusturya Landesliga Salzburg
 
Avusturya Landesliga Steiermark
 
Avusturya Landesliga Tirol
 
Avusturya Landesliga Vorarlberg
 
Avusturya Landesliga Wien
 
Avusturya Jugendliga U18
 
Avusturya Kadınlar Ligi
 
Avusturya Kadınlar 2.Ligi Doğu/Güney
 
Avusturya Kadınlar 2.Ligi Orta/Batı
 
Azerbaycan Premier Lig
 
Azerbaycan 1.Lig
 
Azerbaycan Reserve Lig
 
Azerbaycan U19 Ligi
 
Bahreyn Premier Lig
 
Bahreyn 2.Lig
 
Baltık Kupası Grup Aşamaları
 
Baltık Şampiyonlar Kupası Grup Aşamaları
 
Bangladeş Premier Lig
 
Barbados Premier Lig
 
Belarus Premier Lig
 
Belarus 1.Lig
 
Belarus 2.Lig Yükselme Turu
 
Belarus 2.Lig
 
Belarus 2.Lig Grup A
 
Belarus 2.Lig Grup B
 
Belarus Reserve Lig
 
Belarus Kadınlar Premier Lig Şampiyonluk Turu
 
Belarus Kadınlar Premier Lig
 
Belçika 1.Lig A
 
Belçika 1.Lig B Kapanış
 
Belçika 1.Lig B Açılış
 
Belçika 1.Amatör Lig
 
Belçika 2.Amatör Lig VFV Grup A
 
Belçika 2.Amatör Lig ACFF
 
Belçika 2.Amatör Lig VFV Grup B
 
Belçika 3.Amatör Lig ACFF A
 
Belçika 3.Amatör Lig ACFF B
 
Belçika 3.Amatör Lig VFV A
 
Belçika 3.Amatör Lig VFV B
 
Belçika Bölgesel Lig Brabant
 
Belçika Bölgesel Lig Hainaut
 
Belçika Bölgesel Lig Liege
 
Belçika Bölgesel Lig Limburg
 
Belçika Bölgesel Lig Lüksemburg
 
Belçika Bölgesel Lig Namur
 
Belçika Bölgesel Lig Doğu-Vlaanderen
 
Belçika Bölgesel Lig Batı-Vlaanderen
 
Belçika Bölgesel Lig Antwerpen
 
Belçika Reserve Pro Lig Şampiyonluk Turu
 
Belçika Reserve Pro Lig Küme Düşme Turu
 
Belçika Reserve Pro Lig
 
Belçika Kadınlar Süper Lig Şampiyonluk Turu
 
Belçika Kadınlar Süper Lig Küme Düşme Turu
 
Belçika Kadınlar Süper Lig
 
Belçika Kadınlar 1.Lig
 
Belçika Kadınlar 2.Lig
 
Belçika Kadınlar 2.Lig Grup A
 
Belçika Kadınlar 2.Lig Grup B
 
Belize Premier Lig Kapanış
 
Belize Premier Lig Açılış
 
Benin Ulusal Şampiyona 2.Tur
 
Benin Ulusal Şampiyona 1.Tur Grup A
 
Benin Ulusal Şampiyona 1.Tur Grup B
 
Benin Ulusal Şampiyona
 
Bermuda Premier Lig
 
Bhutan Ulusal Lig
 
Bhutan Thimphu Premier Lig
 
Birleşik Arap Emirlikleri Arap Körfez Ligi
 
Birleşik Arap Emirlikleri 1.Lig
 
Birleşik Arap Emirlikleri 1.Lig Play Off
 
Birleşik Arap Emirlikleri U21 Ligi
 
Birleşik Arap Emirlikleri U19 Ligi Orta Play Off Grubu
 
Birleşik Arap Emirlikleri U19 Ligi Şampiyonluk
 
Birleşik Arap Emirlikleri U19 Ligi Grup 1
 
Birleşik Arap Emirlikleri U19 Ligi Grup 2
 
Birleşik Arap Emirlikleri U19 Ligi Grup 3
 
Bolivya LFPB Clausura
 
Bolivya LFPB Apertura
 
Bonaire Bonaire Ligi 2.Aşama
 
Bonaire Bonaire Ligi 1.Aşama
 
Bosna-Hersek Premier Lig
 
Bosna-Hersek 1.Lig FBiH
 
Bosna-Hersek 1.Lig RS Yükselme Turu
 
Bosna-Hersek 1.Lig RS Küme Düşme Turu
 
Bosna-Hersek 1.Lig RS
 
Botsvana Premier Lig
 
Brezilya Serie A
 
Brezilya Serie B
 
Brezilya Serie C Grup A
 
Brezilya Serie C Grup B
 
Brezilya Serie D Grup 1
 
Brezilya Serie D Grup 2
 
Brezilya Serie D Grup 3
 
Brezilya Serie D Grup 4
 
Brezilya Serie D Grup 5
 
Brezilya Serie D Grup 6
 
Brezilya Serie D Grup 7
 
Brezilya Serie D Grup 8
 
Brezilya Serie D Grup 9
 
Brezilya Serie D Grup 10
 
Brezilya Serie D Grup 11
 
Brezilya Serie D Grup 12
 
Brezilya Serie D Grup 13
 
Brezilya Serie D Grup 14
 
Brezilya Serie D Grup 15
 
Brezilya Serie D Grup 16
 
Brezilya Serie D Grup 17
 
Brezilya Paulista A1
 
Brezilya Paulista A2
 
Brezilya Paulista A3 Yarı Final
 
Brezilya Paulista A3 Yarı Final Grup 1
 
Brezilya Paulista A3 Yarı Final Grup 2
 
Brezilya Paulista A3
 
Brezilya Primeira Liga Grup 1
 
Brezilya Primeira Liga Grup 2
 
Brezilya Primeira Liga Grup 3
 
Brezilya Paulista Seri B 2.Tur Grup 1
 
Brezilya Paulista Seri B 2.Tur Grup 2
 
Brezilya Paulista Seri B 2.Tur Grup 3
 
Brezilya Paulista Seri B 2.Tur Grup 4
 
Brezilya Paulista Seri B 1.Tur Grup 1
 
Brezilya Paulista Seri B 1.Tur Grup 2
 
Brezilya Paulista Seri B 1.Tur Grup 3
 
Brezilya Paulista Seri B 1.Tur Grup 4
 
Brezilya Carioca 1 Taça Rio Grup A
 
Brezilya Carioca 1 Taça Rio Grup B
 
Brezilya Carioca 1 Taça Guanabara
 
Brezilya Carioca 1 Taça Guanabara Grup A
 
Brezilya Carioca 1 Taça Guanabara Grup B
 
Brezilya Mineiro 2 Yükselme Turu
 
Brezilya Carioca 1-1.Tur
 
Brezilya Mineiro 2-2.Tur
 
Brezilya Catarinense 1 Hexagonal Final
 
Brezilya Mineiro 2-2.Tur Grup A
 
Brezilya Mineiro 2-2.Tur Grup B
 
Brezilya Mineiro 2-1.Tur
 
Brezilya Mineiro 2-1.Tur Grup A
 
Brezilya Mineiro 2-1.Tur Grup B
 
Brezilya Catarinense 1 Quadrangular Final
 
Brezilya Mineiro 2
 
Brezilya Catarinense 1-3.Aşama
 
Brezilya Catarinense 1-2.Aşama
 
Brezilya Catarinense 1-2.Aşama Grup A
 
Brezilya Catarinense 1-2.Aşama Grup B
 
Brezilya Catarinense 1-1.Aşama
 
Brezilya Catarinense 1-1.Aşama Grup A
 
Brezilya Catarinense 1-1.Aşama Grup B
 
Brezilya Catarinense 1
 
Brezilya Catarinense 2
 
Brezilya Cearense 1 Küme Düşme Turu
 
Brezilya Cearense 1-2.Aşama
 
Brezilya Catarinense 2-1.Aşama
 
Brezilya Cearense 1-1.Aşama
 
Brezilya Cearense 1-1.Aşama Grup 1
 
Brezilya Cearense 1-1.Aşama Grup 2
 
Brezilya Cearense 1
 
Brezilya Cearense 2-1.Aşama Grup A
 
Brezilya Cearense 2-1.Aşama Grup B
 
Brezilya Cearense 2
 
Brezilya Carioca 2-4.Aşama
 
Brezilya Carioca 2-4.Aşama Grup K
 
Brezilya Carioca 2-4.Aşama Grup L
 
Brezilya Carioca 2-3.Aşama
 
Brezilya Carioca 2-3.Aşama Grup I
 
Brezilya Carioca 2-3.Aşama Grup J
 
Brezilya Carioca 2-2.Aşama
 
Brezilya Carioca 2-2.Aşama Grup A
 
Brezilya Carioca 2-2.Aşama Grup B
 
Brezilya Carioca 2-2.Aşama Grup E
 
Brezilya Carioca 2-2.Aşama Grup F
 
Brezilya Carioca 2-2.Aşama Grup G
 
Brezilya Carioca 2-2.Aşama Grup H
 
Brezilya Carioca 2-1.Aşama
 
Brezilya Carioca 2-1.Aşama Grup A
 
Brezilya Carioca 2-1.Aşama Grup B
 
Brezilya Carioca 2 Grup A
 
Brezilya Carioca 2 Grup B
 
Brezilya Carioca 2-1.Aşama Grup C
 
Brezilya Carioca 2-1.Aşama Grup D
 
Brezilya Maranhense 1.Aşama Grup A
 
Brezilya Maranhense 1.Aşama Grup B
 
Brezilya Maranhense 2.Aşama
 
Brezilya Maranhense 2.Aşama Grup Capital
 
Brezilya Maranhense 2.Aşama Grup Interior
 
Brezilya Maranhense 1.Aşama Grup Capital
 
Brezilya Maranhense 1.Aşama Grup Interior
 
Brezilya Maranhense
 
Brezilya Maranhense Taça Sao Luis 2.Aşama
 
Brezilya Maranhense Taça Sao Luis 1.Aşama
 
Brezilya Maranhense Taça Sao Luis 1.Aşama Grup A
 
Brezilya Maranhense Taça Sao Luis 1.Aşama Grup B
 
Brezilya Maranhense Copa Uniao 2.Aşama
 
Brezilya Maranhense Copa Uniao 1.Aşama
 
Brezilya Gaucho 1-2.Aşama
 
Brezilya Gaucho 1-2.Aşama Grup 2
 
Brezilya Gaucho 1-2.Aşama Grup 1
 
Brezilya Gaucho 1
 
Brezilya Gaucho 1-1.Aşama Grup 1
 
Brezilya Gaucho 1-1.Aşama Grup 2
 
Brezilya Gaucho 1-1.Aşama Grup 3
 
Brezilya Paranaense 1-1.Tur
 
Brezilya Gaucho 2-4.Aşama
 
Brezilya Gaucho 2-3.Aşama Grup A
 
Brezilya Gaucho 2-3.Aşama Grup B
 
Brezilya Gaucho 2-2.Aşama Grup A
 
Brezilya Gaucho 2-2.Aşama Grup B
 
Brezilya Gaucho 2-2.Aşama Grup C
 
Brezilya Gaucho 2-2.Aşama Grup D
 
Brezilya Gaucho 2-2.Aşama Grup E
 
Brezilya Gaucho 2-1.Aşama Grup A
 
Brezilya Gaucho 2-1.Aşama Grup B
 
Brezilya Gaucho 2-1.Aşama Grup C
 
Brezilya Gaucho 2-1.Aşama Grup D
 
Brezilya Mineiro 1
 
Brezilya Baiano 1-2.Aşama
 
Brezilya Baiano 1-2.Aşama Grup A
 
Brezilya Baiano 1-2.Aşama Grup B
 
Brezilya Baiano 1-1.Aşama
 
Brezilya Baiano 1
 
Brezilya Baiano 2
 
Brezilya Baiano 2 Grup 1
 
Brezilya Baiano 2 Grup 2
 
Brezilya Paranaense 2-1.Tur
 
Brezilya Pernambucano 1 Küme Düşme Turu
 
Brezilya Pernambucano 1-2.Aşama
 
Brezilya Pernambucano 1-1.Aşama Grup A
 
Brezilya Pernambucano 1-1.Aşama Grup B
 
Brezilya Pernambucano 2-2.Tur Grup A
 
Brezilya Pernambucano 2-2.Tur Grup B
 
Brezilya Pernambucano 2-1.Tur Grup A
 
Brezilya Pernambucano 2-1.Tur Grup B
 
Brezilya Pernambucano 2
 
Brezilya Goiano 1
 
Brezilya Goiano 1 Grup A
 
Brezilya Goiano 1 Grup B
 
Brezilya Goiano 1-3.Aşama Grup A
 
Brezilya Goiano 1-3.Aşama Grup B
 
Brezilya Goiano 1-2.Aşama
 
Brezilya Goiano 1-1.Aşama
 
Brezilya Goiano 2 Yükselme Grubu
 
Brezilya Goiano 2-1.Tur Grup A
 
Brezilya Goiano 2-1.Tur Grup B
 
Brezilya Paraense 2.Aşama
 
Brezilya Paraense 2.Aşama Grup A
 
Brezilya Paraense 2.Aşama Grup B
 
Brezilya Paraense 1.Aşama
 
Brezilya Paraense 1.Aşama Grup A
 
Brezilya Paraense 1.Aşama Grup B
 
Brezilya Paraense Ön Eleme Turu
 
Brezilya Brasiliense 2.Aşama
 
Brezilya Brasiliense 2.Aşama Grup A
 
Brezilya Brasiliense 2.Aşama Grup B
 
Brezilya Brasiliense
 
Brezilya Brasiliense Grup A
 
Brezilya Brasiliense Grup B
 
Brezilya Paraibano Final Turu
 
Brezilya Paraibano Küme Düşme Turu
 
Brezilya Paraibano 2.Tur
 
Brezilya Paraibano 1.Tur
 
Brezilya Paraibano
 
Brezilya Alagoano Küme Düşme Grubu
 
Brezilya Alagoano Hexagonal Final
 
Brezilya Alagoano 1.Aşama Grup A
 
Brezilya Alagoano 1.Aşama Grup B
 
Brezilya Potiguar 2.Aşama
 
Brezilya Potiguar 1.Aşama
 
Brezilya Brasileiro Kadınlar 2.Tur Grup 5
 
Brezilya Brasileiro Kadınlar 2.Tur Grup 6
 
Brezilya Sergipano 2.Aşama
 
Brezilya Amazonense 2.Aşama Grup A
 
Brezilya Amazonense 2.Aşama Grup B
 
Brezilya Sergipano 1.Aşama Hexagonal Final
 
Brezilya Sergipano 1.Aşama Küme Düşme Turu
 
Brezilya Sergipano 1.Aşama
 
Brezilya Amazonense 1.Aşama
 
Brezilya Amazonense 1.Aşama Grup A
 
Brezilya Amazonense 1.Aşama Grup B
 
Brezilya Amazonense
 
Brezilya Matogrossense Küme Turu
 
Brezilya Matogrossense 4.Tur
 
Brezilya Matogrossense 3.Tur Grup A
 
Brezilya Matogrossense 3.Tur Grup B
 
Brezilya Matogrossense 3.Tur
 
Brezilya Matogrossense 2.Tur
 
Brezilya Matogrossense 2.Tur Grup A
 
Brezilya Matogrossense 2.Tur Grup B
 
Brezilya Matogrossense 2.Tur Grup C
 
Brezilya Matogrossense 1.Tur Grup A
 
Brezilya Matogrossense 1.Tur Grup B
 
Brezilya Matogrossense 1.Tur Grup C
 
Brezilya Matogrossense 1.Tur Grup D
 
Brezilya Sul-Matogrossense 1.Tur Grup A
 
Brezilya Sul-Matogrossense 1.Tur Grup B
 
Brezilya Capixaba 2.Tur
 
Brezilya Capixaba Küme Düşme Turu
 
Brezilya Capixaba 1.Tur Grup A
 
Brezilya Capixaba 1.Tur Grup B
 
Brezilya Capixaba
 
Brezilya Capixaba 1.Aşama
 
Brezilya Piauiense 2.Aşama
 
Brezilya Piauiense 1.Aşama
 
Brezilya Acreano
 
Brezilya Acreano 2.Aşama Grup A
 
Brezilya Acreano 2.Aşama Grup B
 
Brezilya Acreano 2.Tur
 
Brezilya Acreano 1.Aşama Grup A
 
Brezilya Acreano 1.Aşama Grup B
 
Brezilya Acreano 1.Tur
 
Brezilya Rondoniense 2.Aşama
 
Brezilya Rondoniense 1.Aşama
 
Brezilya Tocantinense
 
Brezilya Amapaense
 
Brezilya Amapaense 2.Aşama
 
Brezilya Amapaense 2.Aşama Grup A
 
Brezilya Amapaense 2.Aşama Grup B
 
Brezilya Paulista Kadınlar Grup 1
 
Brezilya Paulista Kadınlar Grup 2
 
Brezilya Amapaense 1.Aşama
 
Brezilya Amapaense 1.Aşama Grup A
 
Brezilya Amapaense 1.Aşama Grup B
 
Brezilya Amapaense Ön Eleme Turu
 
Brezilya Roraimense 2.Aşama
 
Brezilya Roraimense 1.Aşama
 
Brezilya CBF Brasileiro U20 2.Aşama Grup A
 
Brezilya CBF Brasileiro U20 2.Aşama Grup B
 
Brezilya CBF Brasileiro U20 1.Aşama Grup A
 
Brezilya CBF Brasileiro U20 1.Aşama Grup B
 
Brezilya CBF Brasileiro U20 1.Aşama Grup C
 
Brezilya CBF Brasileiro U20 1.Aşama Grup D
 
Brezilya FGF Brasileiro U20 Grup A
 
Brezilya FGF Brasileiro U20 Grup B
 
Brezilya FGF Brasileiro U20 Grup C
 
Brezilya FGF Brasileiro U20 Grup D
 
Brunei Süper Lig
 
Bulgaristan 1.Lig
 
Bulgaristan 2.Lig
 
Bulgaristan 3.Lig Kuzey-Batı
 
Bulgaristan 3.Lig Kuzey-Doğu
 
Bulgaristan 3.Lig Güney-Batı
 
Bulgaristan 3.Lig Güney-Doğu
 
Bulgaristan Elite U19
 
Bulgaristan Kadınlar Ligi
 
Burkino Faso 1.Lig
 
Burundi Lig A
 
Caf Konfederasyon Kupası Grup A
 
Caf Konfederasyon Kupası Grup B
 
Cebelitarık Premier Lig
 
Centenary Shield U18 Schoolboys Grup Aşamaları
 
Cezayir 1.Lig
 
Cezayir 2.Lig
 
Cezayir U21 Ligi 1
 
Cezayir U21 Ligi 2
 
Cibuti 1.Lig
 
Çad LFN
 
Çek Cumhuriyeti Czech Liga
 
Çek Cumhuriyeti FNL
 
Çek Cumhuriyeti 3.Lig CFL
 
Çek Cumhuriyeti 3.Lig MSFL
 
Çek Cumhuriyeti 4.Lig Grup A
 
Çek Cumhuriyeti 4.Lig Grup B
 
Çek Cumhuriyeti 4.Lig Grup C
 
Çek Cumhuriyeti 4.Lig Grup D
 
Çek Cumhuriyeti 4.Lig Grup E
 
Çek Cumhuriyeti Gençler Ligi
 
Çek Cumhuriyeti 1.Lig U19
 
Çek Cumhuriyeti Kadınlar 1.Lig Şampiyonluk Turu
 
Çek Cumhuriyeti Kadınlar 1.Lig Küme Düşme Turu
 
Çek Cumhuriyeti Kadınlar 1.Lig
 
Çek Cumhuriyeti Kadınlar 2.Lig Yükselme Turu
 
Çek Cumhuriyeti Kadınlar 2.Lig Küme Düşme Turu
 
Çek Cumhuriyeti Kadınlar 2.Lig
 
Çin Halk Cumhuriyeti Süper Lig
 
Çin Halk Cumhuriyeti 1.Lig
 
Danimarka Süperlig
 
Danimarka 1.Lig
 
Danimarka 2.Lig Yükselme Turu
 
Danimarka 2.Lig Küme Düşme Turu
 
Danimarka 2.Lig Grup 1
 
Danimarka 2.Lig Grup 2
 
Danimarka 2.Lig Grup 3
 
Danimarka Danimarka Serisi Grup 1
 
Danimarka Danimarka Serisi Grup 2
 
Danimarka Danimarka Serisi Grup 3
 
Danimarka Danimarka Serisi Grup 4
 
Danimarka Reserve Lig Şampiyonluk Turu
 
Danimarka Reserve Lig 2.Tur Grup 1
 
Danimarka Reserve Lig 2.Tur Grup 2
 
Danimarka Reserve Lig Grup 1
 
Danimarka Reserve Lig Grup 2
 
Danimarka Reserve Lig Grup 3
 
Danimarka U21 Ligi Grup A Grup 1
 
Danimarka U21 Ligi Grup A Grup 2
 
Danimarka U21 Ligi Grup A Grup 3
 
Danimarka U21 Ligi Grup A Grup 4
 
Danimarka U21 Ligi Grup B Grup 1
 
Danimarka U21 Ligi Grup B Grup 2
 
Danimarka U19 Ligi
 
Danimarka U17 Ligi
 
Danimarka Kadınlar Elit Ligi
 
Danimarka Kadınlar 1.Lig Grup 1
 
Danimarka Kadınlar 1.Lig Grup 2
 
Demokratik Kongo Cumhuriyeti Süper Lig Şampiyonluk Turu
 
Demokratik Kongo Cumhuriyeti Süper Lig Merkez
 
Demokratik Kongo Cumhuriyeti Süper Lig Doğu
 
Demokratik Kongo Cumhuriyeti Süper Lig Batı
 
Dominik Premier Lig
 
Dominik Cumhuriyeti Majör Lig
 
Dünya Kupası U17 Grup A
 
Dünya Kupası U17 Grup B
 
Dünya Kupası U17 Grup C
 
Dünya Kupası U17 Grup D
 
Dünya Kupası U17 Grup E
 
Dünya Kupası U17 Grup F
 
Ekvador Premier A 2.Aşama
 
Ekvador Premier A 1.Aşama
 
Ekvador Premier B
 
El Salvador Primera Lig Clausura
 
El Salvador Primera Lig Apertura
 
Endonezya ISC A
 
Endonezya ISL
 
Endonezya Divisi Utama LI Grup 1
 
Endonezya Divisi Utama LI Grup 2
 
Endonezya Divisi Utama LI Grup 3
 
Endonezya Divisi Utama LI Grup 4
 
Endonezya Divisi Utama LI Grup 5
 
Endonezya Divisi Utama LI Grup 6
 
Endonezya ISC B Grup 1
 
Endonezya ISC B Grup 2
 
Endonezya ISC B Grup 3
 
Endonezya ISC B Grup 4
 
Endonezya ISC B Grup 5
 
Endonezya ISC B Grup 6
 
Endonezya ISC B Grup 7
 
Endonezya ISC B Grup 8
 
Ermenistan Premier Lig
 
Ermenistan 1.Lig
 
Estonya Premium Lig
 
Estonya Esiliiga A
 
Estonya Esiliiga B
 
Estonya 2.Lig Doğu / Kuzey
 
Estonya 2.Lig Batı / Güney
 
Estonya U19 Ligi
 
Estonya Kadınlar Premium Lig Şampiyonluk Turu
 
Estonya Kadınlar Premium Lig Küme Düşme Turu
 
Estonya Kadınlar Premium Lig
 
Estonya Kadınlar Esiliiga Yükselme Grubu
 
Estonya Kadınlar Esiliiga
 
Estonya Kadınlar Esiliiga Küme Düşme Grubu
 
Etiyopya Premier Lig
 
Faroe Adaları Master Lig
 
Faroe Adaları 1.Lig
 
Faroe Adaları 2.Lig
 
Faroe Adaları Kadınlar 1.Ligi
 
Fas Botola Pro
 
Fas Botola 2
 
Fifa Toulon Dünya Gençlik Festivali Grup A
 
Fifa Toulon Dünya Gençlik Festivali Grup B
 
Fiji Ulusal Futbol Ligi
 
Fildişi Sahili 1.Lig
 
Filipinler UFL
 
Filistin West Bank Ligi
 
Finlandiya Veikkausliiga
 
Finlandiya Ykkönen
 
Finlandiya Kakkonen Grup A
 
Finlandiya Kakkonen Grup B
 
Finlandiya Kakkonen Grup C
 
Finlandiya A-Gençler Ligi Şampiyonluk Turu
 
Finlandiya A-Gençler Ligi Güney
 
Finlandiya A-Gençler Ligi Kuzey
 
Finlandiya Kadınlar Ligi Şampiyonluk Turu
 
Finlandiya Kadınlar Ligi Küme Düşme Turu
 
Finlandiya Kadınlar Ligi
 
Finlandiya Kadınlar Ykkönen
 
Fransa Ligue 1
 
Fransa Ligue 2
 
Fransa Ulusal Lig
 
Fransa CFA Grup A
 
Fransa CFA Grup B
 
Fransa CFA Grup C
 
Fransa CFA Grup D
 
Fransa CFA 2 Grup A
 
Fransa CFA 2 Grup B
 
Fransa CFA 2 Grup C
 
Fransa CFA 2 Grup D
 
Fransa CFA 2 Grup E
 
Fransa CFA 2 Grup F
 
Fransa CFA 2 Grup G
 
Fransa CFA 2 Grup H
 
Fransa U19 Ulusal Şampiyona Grup A
 
Fransa U19 Ulusal Şampiyona Grup B
 
Fransa U19 Ulusal Şampiyona Grup C
 
Fransa U19 Ulusal Şampiyona Grup D
 
Fransa Kadınlar 1.Ligi
 
Fransa Kadınlar 2.Ligi Grup A
 
Fransa Kadınlar 2.Ligi Grup B
 
Fransa Kadınlar 2.Ligi Grup C
 
Fransız Guyanası Onur Ligi
 
Gabon Şampiyona D1
 
Galler Premier Lig Şampiyonluk Grubu
 
Galler Premier Lig Küme Düşme Grubu
 
Galler Premier Lig
 
Galler Feeder Ligleri Welsh Ligi 1
 
Galler Feeder Ligleri Cymru Alliance
 
Gambiya GFA Ligi
 
Gana Premier Lig
 
Grenada Premier Lig
 
Guadeloupe Onur Ligi
 
Guam 1.Lig
 
Guatemala Ulusal Lig Clausura
 
Guatemala Ulusal Lig Apertura
 
Guatemala Premier Lig Clausura Grup A
 
Guatemala Premier Lig Clausura Grup B
 
Guatemala Premier Lig Apertura Grup A
 
Guatemala Premier Lig Apertura Grup B
 
Guyana GFF Elit Lig Kapanış
 
Guyana GFF Elit Lig Açılış
 
Güney Afrika PSL Play Out
 
Güney Afrika PSL
 
Güney Afrika 1.Lig
 
Güney Asya Oyunları Kadınlar Grup Aşamaları
 
Güney Kore K Lig Classic
 
Güney Kore K Lig Challenge
 
Güney Kore Ulusal Lig
 
Güney Kore K3 Ligi
 
Güney Kore WK-Ligi
 
Gürcistan Umaglesi Lig
 
Gürcistan Umaglesi Lig Kırmızı Grup
 
Gürcistan Umaglesi Lig Beyaz Grup
 
Gürcistan Pirveli Lig
 
Gürcistan Pirveli Lig Kırmızı Grup
 
Gürcistan Pirveli Lig Beyaz Grup
 
Gürcistan Meore Ligi Batı
 
Gürcistan Meore Ligi Doğu
 
Gürcistan Meore Ligi Merkez
 
Gürcistan Meore Ligi Doğu Grup A
 
Gürcistan Meore Ligi Doğu Grup B
 
Gürcistan Meore Ligi Doğu Grup C
 
Gürcistan Meore Ligi Doğu Grup D
 
Gürcistan Meore Ligi Batı Grup A
 
Gürcistan Meore Ligi Batı Grup B
 
Gürcistan Meore Ligi Batı Grup C
 
Gürcistan Reserve Lig
 
Haiti Ulusal Şampiyona Clausura
 
Haiti Ulusal Şampiyona Apertura
 
Hırvatistan 1. HNL
 
Hırvatistan 2. HNL
 
Hırvatistan 3. HNL Doğu
 
Hırvatistan 3. HNL Güney
 
Hırvatistan 3. HNL Batı
 
Hırvatistan 1. HNL Gençler
 
Hırvatistan 1.Lig Kadınlar
 
Hindistan Süper Lig
 
Hindistan I-Lig
 
Hindistan I 2-Lig Final Grubu
 
Hindistan Calcutta Premier Lig
 
Hindistan I 2-Lig
 
Hindistan I 2-Lig Ön Eleme Doğu Konferans
 
Hindistan I 2-Lig Ön Eleme Batı Konferans
 
Hindistan U19 Ligi Maharashtra
 
Hindistan U19 Ligi Goa
 
Hindistan U19 Ligi Kolkata
 
Hindistan U19 Ligi Hint Bölgesi Grup A
 
Hindistan U19 Ligi Hint Bölgesi Grup B
 
Hollanda Eredivisie
 
Hollanda Eerste Divisie
 
Hollanda Tweede Divisie
 
Hollanda Derde Divisie Zaterdag
 
Hollanda Derde Divisie Zondag
 
Hollanda Hoofdklasse Zondag A
 
Hollanda Hoofdklasse Zondag B
 
Hollanda Hoofdklasse Zondag C
 
Hollanda Hoofdklasse Zaterdag A
 
Hollanda Hoofdklasse Zaterdag B
 
Hollanda Hoofdklasse Zaterdag C
 
Hollanda Eerste Klasse Play Off (4/5) Zaterdag 1.Grup 1
 
Hollanda Eerste Klasse Play Off (4/5) Zaterdag 1.Grup 2
 
Hollanda Eerste Klasse Play Off (4/5) Zaterdag 2.Grup 1
 
Hollanda Eerste Klasse Play Off (4/5) Zaterdag 2.Grup 2
 
Hollanda Eerste Klasse Play Off (4/5) Zaterdag 3.Grup 1
 
Hollanda Eerste Klasse Play Off (4/5) Zaterdag 3.Grup 2
 
Hollanda Eerste Klasse Zaterdag A
 
Hollanda Eerste Klasse Zaterdag B
 
Hollanda Eerste Klasse Zaterdag C
 
Hollanda Eerste Klasse Zaterdag D
 
Hollanda Eerste Klasse Zaterdag E
 
Hollanda Eerste Klasse Zondag A
 
Hollanda Eerste Klasse Zondag B
 
Hollanda Eerste Klasse Zondag C
 
Hollanda Eerste Klasse Zondag D
 
Hollanda Eerste Klasse Zondag E
 
Hollanda Eerste Klasse Zondag F
 
Hollanda Beloften
 
Hollanda Reserve Lig 2.Aşama Grup 1
 
Hollanda Reserve Lig 2.Aşama Grup 2
 
Hollanda Reserve Lig 2.Aşama Grup 3
 
Hollanda Reserve Lig 2.Aşama Grup 4
 
Hollanda Reserve Lig Grup A
 
Hollanda Reserve Lig Grup B
 
Hollanda Eredivisie U19 Şampiyonluk Turu
 
Hollanda Eredivisie U19
 
Hollanda Kadınlar Eredivisie
 
Hollanda Kadınlar Topklasse
 
Hollanda Kadınlar Hoofdklasse Zaterdag
 
Hollanda Kadınlar Hoofdklasse Zondag
 
Hollanda Kadınlar Eerste Klasse Grup A
 
Hollanda Kadınlar Eerste Klasse Grup B
 
Hollanda Kadınlar Eerste Klasse Grup C
 
Hollanda Kadınlar Eerste Klasse Grup D
 
Honduras Ulusal Lig Clausura
 
Honduras Ulusal Lig Apertura
 
Hong Kong Premier Lig
 
Hong Kong HKFA 1.Lig
 
Hong Kong Reserve Lig
 
Irak 1.Lig Final Aşaması
 
Irak 1.Lig
 
Irak 1.Lig Grup 1
 
Irak 1.Lig Grup 2
 
İngiliz Virjin Adaları BVIFA Futbol Ligi
 
İngiltere Premier Lig
 
İngiltere Championship
 
İngiltere 1.Lig
 
İngiltere 2.Lig
 
İngiltere Ulusal Lig
 
İngiltere Ulusal Lig N / S Kuzey
 
İngiltere Ulusal Lig N / S Güney
 
İngiltere Non League Premier Isthmian
 
İngiltere Non League Premier Kuzey
 
İngiltere Non League Premier Güney
 
İngiltere Non League Div 1 Isthmian Kuzey
 
İngiltere Non League Div 1 Isthmian Güney
 
İngiltere Non League Div 1 Kuzey Blg. Kuzey
 
İngiltere Non League Div 1 Kuzey Blg. Güney
 
İngiltere Non League Div 1 Güney Blg. Merkez
 
İngiltere Non League Div 1 Güney Blg. Güney & Batı
 
İngiltere Development Lig Doğu
 
İngiltere Development Lig Güney
 
İngiltere Development Lig Batı
 
İngiltere Premier Lig 2 (Lig 1)
 
İngiltere Premier Lig 2 (Lig 2)
 
İngiltere Professional Development Lig Kuzey
 
İngiltere Professional Development Lig Güney
 
İngiltere Professional Development Lig
 
İngiltere Merkezi Lig Kuzey-Doğu
 
İngiltere Merkezi Lig Kuzey-Batı
 
İngiltere Merkezi Lig Güney-Doğu
 
İngiltere Merkezi Lig Güney-Batı
 
İngiltere Premier Akademi Ligi 2.Aşama Grup A
 
İngiltere Premier Akademi Ligi 2.Aşama Grup B
 
İngiltere Premier Akademi Ligi 2.Aşama Grup C
 
İngiltere Premier Akademi Ligi Kuzey
 
İngiltere Premier Akademi Ligi Güney
 
İngiltere U18 Professional Development Lig Kuzey
 
İngiltere U18 Professional Development Lig Güney
 
İngiltere U18 Professional Development Lig
 
İngiltere Gençler Birliği Şampiyonluk Turu
 
İngiltere Gençler Birliği Küme Düşme Turu
 
İngiltere Gençler Birliği Kuzey Doğu Ligi
 
İngiltere Gençler Birliği Kuzey Batı Ligi
 
İngiltere Gençler Birliği Güney Doğu Ligi
 
İngiltere Gençler Birliği Güney Batı Ligi
 
İngiltere Kadınlar Premier Lig K/G Kuzey
 
İngiltere Kadınlar Premier Lig K/G Güney
 
İngiltere Kadınlar Combination Midlands
 
İngiltere Kadınlar Combination Kuzey
 
İngiltere Kadınlar Combination Güney Doğu
 
İngiltere Kadınlar Combination Güney Batı
 
İran Persian Gulf Pro Lig
 
İran Azadegan Ligi
 
İrlanda Premier Lig
 
İrlanda 1.Lig
 
İrlanda Kadınlar Ulusal Ligi
 
İskoçya Premiership
 
İskoçya Championship
 
İskoçya 1.Lig
 
İskoçya 2.Lig
 
İskoçya İskoç Futbol Ligi Highland Ligi
 
İskoçya İskoç Futbol Ligi Lowland Ligi
 
İskoçya Feeder Ligi Doğu İskoçya
 
İskoçya Feeder Ligi Güney İskoçya
 
İskoçya Development Lig
 
İskoçya Development Lig 2 Doğu
 
İskoçya Development Lig 2 Batı
 
İskoçya Kadınlar Premier Lig 2.Tur Şampiyonluk Grubu
 
İskoçya Kadınlar Premier Lig 2.Tur Küme Düşme Grubu
 
İskoçya Kadınlar Premier Lig
 
İskoçya Kadınlar Futbol Ligi 1
 
İskoçya Kadınlar Premier Lig 2
 
İskoçya Kadınlar Futbol Ligi 1 Kuzey
 
İskoçya Kadınlar Futbol Ligi 1 Güney
 
İskoçya Kadınlar Futbol Ligi 2 Merkez
 
İskoçya Kadınlar Futbol Ligi 2 Doğu
 
İskoçya Kadınlar Futbol Ligi 2 Kuzey
 
İskoçya Kadınlar Futbol Ligi 2 Güney Batı
 
İspanya Primera Lig
 
İspanya 2.Lig
 
İspanya 2.Lig B Grup 1
 
İspanya 2.Lig B Grup 2
 
İspanya 2.Lig B Grup 3
 
İspanya 2.Lig B Grup 4
 
İspanya Tercera Ligi Grup 1
 
İspanya Tercera Ligi Grup 2
 
İspanya Tercera Ligi Grup 3
 
İspanya Tercera Ligi Grup 4
 
İspanya Tercera Ligi Grup 5
 
İspanya Tercera Ligi Grup 6
 
İspanya Tercera Ligi Grup 7
 
İspanya Tercera Ligi Grup 8
 
İspanya Tercera Ligi Grup 9
 
İspanya Tercera Ligi Grup 10
 
İspanya Tercera Ligi Grup 11
 
İspanya Tercera Ligi Grup 12
 
İspanya Tercera Ligi Grup 13
 
İspanya Tercera Ligi Grup 14
 
İspanya Tercera Ligi Grup 15
 
İspanya Tercera Ligi Grup 16
 
İspanya Tercera Ligi Grup 17
 
İspanya Tercera Ligi Grup 18
 
İspanya U18 Ligi Grup 1
 
İspanya U18 Ligi Grup 2
 
İspanya U18 Ligi Grup 3
 
İspanya U18 Ligi Grup 4
 
İspanya U18 Ligi Grup 5
 
İspanya U18 Ligi Grup 6
 
İspanya U18 Ligi Grup 7
 
İspanya Kadınlar Primera Lig
 
İspanya Kadınlar 1.Ulusal Lig Grup 1
 
İspanya Kadınlar 1.Ulusal Lig Grup 2
 
İspanya Kadınlar 1.Ulusal Lig Grup 3
 
İspanya Kadınlar 1.Ulusal Lig Grup 4
 
İspanya Kadınlar 1.Ulusal Lig Grup 5
 
İspanya Kadınlar 1.Ulusal Lig Grup 6
 
İspanya Kadınlar 1.Ulusal Lig Grup 7
 
İspanya Kadınlar 1.Ulusal Lig Grup 6 Tenerife
 
İspanya Kadınlar 1.Ulusal Lig Grup 6 Las Palmas
 
İsrail Ligat HaAl Şampiyonluk Turu
 
İsrail Ligat HaAl Küme Düşme Turu
 
İsrail Ligat HaAl
 
İsrail Liga Leumit Yükselme Turu
 
İsrail Liga Leumit Küme Düşme Turu
 
İsrail Liga Leumit
 
İsrail Liga Alef Kuzey
 
İsrail Liga Alef Güney
 
İsrail U19 Elit Lig
 
İsrail Kadınlar Ligat Al Şampiyonluk Turu
 
İsrail Kadınlar Ligat Al Küme Düşme Turu
 
İsrail Kadınlar Ligat Al
 
İsveç Allsvenskan
 
İsveç Superettan
 
İsveç 1.Lig Güney
 
İsveç 1.Lig Kuzey
 
İsveç 2.Lig Norra Svealand
 
İsveç 2.Lig Vastra Götaland
 
İsveç 2.Lig Södra Götaland
 
İsveç 2.Lig Norraland
 
İsveç 2.Lig Södra Svealand
 
İsveç 2.Lig Norra Götaland
 
İsveç U21 Ligi B Play Off Grup 1
 
İsveç U21 Ligi B Play Off Grup 2
 
İsveç U21 Ligi B Play Off Grup 3
 
İsveç U21 Ligi B Play Off Grup 4
 
İsveç U21 Ligi B Play Off Grup 5
 
İsveç U21 Ligi B Play Off Grup 6
 
İsveç U21 Ligi A Play Off Grup 1
 
İsveç U21 Ligi A Play Off Grup 2
 
İsveç U21 Ligi Superettan U21 Kuzey
 
İsveç U21 Ligi Superettan U21 Güney
 
İsveç U21 Ligi Allsvenskan U21 Kuzey
 
İsveç U21 Ligi Allsvenskan U21 Güney
 
İsveç U19 Ligi Allsvenskan Güney
 
İsveç U19 Ligi Allsvenskan Kuzey
 
İsveç Kadınlar Allsvenskan
 
İsveç Elitettan
 
İsviçre Süper Lig
 
İsviçre Challenge Lig
 
İsviçre 1.Lig Promotion
 
İsviçre 1.Lig Classic Grup 1
 
İsviçre 1.Lig Classic Grup 2
 
İsviçre 1.Lig Classic Grup 3
 
İsviçre 2.Lig Bölgelerarası Grup 1
 
İsviçre 2.Lig Bölgelerarası Grup 2
 
İsviçre 2.Lig Bölgelerarası Grup 3
 
İsviçre 2.Lig Bölgelerarası Grup 4
 
İsviçre 2.Lig Bölgelerarası Grup 5
 
İsviçre 2.Lig Bölgelerarası Grup 6
 
İsviçre U18 Ligi 2. Aşama
 
İsviçre U18 Ligi 1. Aşama
 
İsviçre Kadınlar Ulusal Ligi A Şampiyonluk Turu
 
İsviçre Kadınlar Ulusal Ligi A Küme Düşme / Yükselme
 
İsviçre Kadınlar Ulusal Ligi A
 
İsviçre Kadınlar Ulusal Ligi B Küme Düşme Turu
 
İsviçre Kadınlar Ulusal Ligi B
 
İtalya Serie A
 
İtalya Serie B
 
İtalya Lega Pro 1 Grup A
 
İtalya Lega Pro 1 Grup B
 
İtalya Lega Pro 1 Grup C
 
İtalya Serie D Şampiyonluk Turu
 
İtalya Serie D Grup A
 
İtalya Serie D Grup B
 
İtalya Serie D Grup C
 
İtalya Serie D Grup D
 
İtalya Serie D Grup E
 
İtalya Serie D Grup F
 
İtalya Serie D Grup G
 
İtalya Serie D Grup H
 
İtalya Serie D Grup I
 
İtalya Ulusal Primavera Şampiyonası Grup A
 
İtalya Ulusal Primavera Şampiyonası Grup B
 
İtalya Ulusal Primavera Şampiyonası Grup C
 
İtalya Dante Berretti Grup A
 
İtalya Dante Berretti Grup B
 
İtalya Dante Berretti Grup C
 
İtalya Dante Berretti Grup D
 
İtalya Kadınlar Serie A
 
İtalya Kadınlar Serie B Grup A
 
İtalya Kadınlar Serie B Grup B
 
İtalya Kadınlar Serie B Grup C
 
İtalya Kadınlar Serie B Grup D
 
İzlanda Urvalsdeild
 
İzlanda 1.Lig
 
İzlanda 2.Lig
 
İzlanda 3.Lig
 
İzlanda 4.Lig Grup C
 
İzlanda 4.Lig Grup A
 
İzlanda 4.Lig Grup B
 
İzlanda 4.Lig Grup D
 
İzlanda U19 Ligi Grup A
 
İzlanda U19 Ligi Grup B
 
İzlanda U19 Ligi Grup C
 
İzlanda Reykjavik Gençlik Kupası Grup Aşaması
 
İzlanda Kadınlar Urvalsdeild
 
İzlanda Kadınlar 1.Lig Grup A
 
İzlanda Kadınlar 1.Lig Grup B
 
İzlanda Kadınlar 1.Lig Grup C
 
Jamaika Premier Lig
 
Japonya J1 Lig 1.Aşama
 
Japonya J1 Lig 2.Aşama
 
Japonya J2 Lig
 
Japonya J3 Lig
 
Japonya Futbol Ligi 2.Tur
 
Japonya Futbol Ligi 1.Tur
 
Japonya Kadınlar L1 Ligi Şampiyonluk Turu
 
Japonya Kadınlar L1 Ligi Küme Düşme Turu
 
Japonya Kadınlar L1 Ligi
 
Japonya Kadınlar L2 Ligi
 
Kamboçya C-Lig
 
Kamerun Elite ONE
 
Kanada Futbol Ligi
 
Kanada PCSL
 
Kanada Reserve Lig
 
Karadağ 1.Lig
 
Karadağ 2.Lig
 
Katar Yıldızlar Ligi
 
Katar Q Lig
 
Kayman Adaları CIFA Premier Lig
 
Kazakistan Premier Lig Şampiyonluk Grubu
 
Kazakistan Premier Lig Küme Düşme Grubu
 
Kazakistan Premier Lig
 
Kazakistan 1.Lig Küme Düşme Grubu
 
Kazakistan 1.Lig Yükselme Grubu
 
Kazakistan 1.Lig
 
Kenya Premier Lig
 
Kıbrıs Rum Kesimi 1.Lig Şampiyonluk Grubu
 
Kıbrıs Rum Kesimi 1.Lig Düşme Grubu
 
Kıbrıs Rum Kesimi 1.Lig
 
Kıbrıs Rum Kesimi 2.Lig
 
Kıbrıs Rum Kesimi 3.Lig
 
Kıbrıs Rum Kesimi U21 Ligi
 
Kıbrıs Rum Kesimi Kadınlar 1.Lig
 
Kırgızistan Top Lig
 
Kktc Süper Lig
 
Kolombiya Primera A Clausura
 
Kolombiya Primera A Apertura
 
Kolombiya Primera B Yükselme Turu Grup A
 
Kolombiya Primera B Yükselme Turu Grup B
 
Kolombiya Primera B Apertura
 
Kolombiya Cuadrangulares De Ascenso Grup A
 
Kolombiya Cuadrangulares De Ascenso Grup B
 
Kolombiya Primera B
 
Kongo 1.Lig
 
Kook Adaları 1.Lig
 
Kosova Süper Lig
 
Kosta Rika Premier Lig Torneo De Invierno
 
Kosta Rika Premier Lig Torneo De Verano
 
Kosta Rika Liga De Ascenso Clausura Grup A
 
Kosta Rika Liga De Ascenso Clausura Grup B
 
Kosta Rika Liga De Ascenso Clausura Grup C
 
Kosta Rika Liga De Ascenso Apertura Grup A
 
Kosta Rika Liga De Ascenso Apertura Grup B
 
Kosta Rika Liga De Ascenso Apertura Grup C
 
Kurasao Curacao Sekshon Paga Play Off Kaya 6
 
Kurasao Curacao Sekshon Paga
 
Kuveyt Premier Lig
 
Kuzey İrlanda Premiership Şampiyonluk Grubu
 
Kuzey İrlanda Premiership Küme Düşme Grubu
 
Kuzey İrlanda Premiership
 
Kuzey İrlanda Championship
 
Kuzey İrlanda Premier Intermediate Lig
 
Kuzey İrlanda NIFL Reserv Lig
 
Kuzey İrlanda Premiership Development Lig
 
Kuzey İrlanda Kadınlar Premier Lig
 
Kuzey İrlanda Kadınlar Şampiyonası
 
Küba Premier Lig
 
Laos Lao Ligi
 
Lesoto Premier Lig
 
Letonya Virsliga
 
Letonya 1.Lig
 
Letonya Kadınlar Ligi
 
Liberya LFA 1.Lig
 
Liberya LFA 1.Lig Grup A
 
Liberya LFA 1.Lig Grup B
 
Litvanya A Ligi
 
Litvanya 1.Lig
 
Litvanya Kadınlar A Ligi Şampiyonluk Turu
 
Litvanya Kadınlar A Ligi Küme Düşme Turu
 
Litvanya Kadınlar A Ligi
 
Lübnan Premier Lig
 
Lüksemburg Ulusal Lig
 
Lüksemburg Onur Ligi
 
Lüksemburg 1.Lig Seri 1
 
Lüksemburg 1.Lig Seri 2
 
Lüksemburg Kadınlar 1.Ligi
 
Macaristan NB I
 
Macaristan NB II
 
Macaristan NB III Keleti
 
Macaristan NB III Közep
 
Macaristan NB III Nyugati
 
Macaristan U19 Ligi Yükselme Turu
 
Macaristan U19 Ligi Küme Düşme Turu
 
Macaristan U19 Ligi
 
Macaristan Kadınlar NB I Şampiyonluk Grubu
 
Macaristan Kadınlar NB I Küme Düşme Grubu
 
Macaristan Kadınlar NB I
 
Macaristan Kadınlar NB II
 
Macaristan Kadınlar NB II Keleti
 
Macaristan Kadınlar NB II Nyugati
 
Madagaskar Şampiyonlar Ligi Poule des As
 
Madagaskar Şampiyonlar Ligi 1.Tur Grup A
 
Madagaskar Şampiyonlar Ligi 1.Tur Grup B
 
Madagaskar Şampiyonlar Ligi 1.Tur Grup C
 
Madagaskar Şampiyonlar Ligi 1.Tur Grup D
 
Madagaskar Şampiyonlar Ligi 2.Tur Grup 1
 
Madagaskar Şampiyonlar Ligi 2.Tur Grup 2
 
Makao Premier Lig
 
Makedonya 1.Lig Şampiyonluk Turu
 
Makedonya 1.Lig Küme Düşme Turu
 
Makedonya 1.Lig
 
Makedonya 2.Lig
 
Malavi Süper Lig
 
Maldivler Dhivehi Premier Lig
 
Malezya Süper Lig
 
Malezya Premier Lig
 
Malezya FAM Lig Grup A
 
Malezya FAM Lig Grup B
 
Mali Premier Lig Şampiyonluk Turu
 
Mali Premier Lig Grup A
 
Mali Premier Lig Grup B
 
Malta Premier Lig 2.Tur
 
Malta Premier Lig
 
Malta 1.Lig
 
Malta 2.Lig
 
Malta Gozo 1.Lig
 
Malta Kadınlar 1.Lig
 
Malta Kadınlar 2.Lig
 
Martinik Onur Ligi
 
Mauritius Mauritius Ligi
 
Meksika Liga MX Clausura
 
Meksika Liga MX Apertura
 
Meksika Ascenso MX Clausura
 
Meksika Ascenso MX Apertura
 
Meksika 2.Lig Nuevos Talentos Clausura Grup 1
 
Meksika 2.Lig Nuevos Talentos Clausura Grup 2
 
Meksika 2.Lig Premier Lig Clausura Grup 1
 
Meksika 2.Lig Premier Lig Clausura Grup 2
 
Meksika 2.Lig Premier Lig Clausura Grup 3
 
Meksika 2.Lig Nuevos Talentos Apertura Grup 1
 
Meksika 2.Lig Nuevos Talentos Apertura Grup 2
 
Meksika 2.Lig Nuevos Talentos Apertura Grup 3
 
Meksika 2.Lig Premier Lig Apertura Grup 1
 
Meksika 2.Lig Premier Lig Apertura Grup 2
 
Meksika 2.Lig Premier Lig Apertura Grup 3
 
Meksika U20 Ligi Clausura
 
Meksika U20 Ligi Apertura
 
Meksika U17 Ligi Apertura
 
Mısır Premier Lig
 
Moğolistan Premier Lig
 
Moldova Ulusal Lig
 
Moldova Lig A
 
Moldova Lig B Kuzey
 
Moldova Lig B Güney
 
Moldova Lig B Merkez
 
Moritanya Premier Lig
 
Mozambik Moçambola
 
Myanmar Ulusal Lig
 
Namibya Premier Lig
 
Nepal A Ligi
 
Nijer Lig 1
 
Nijerya NPFL
 
Nikaragua Premier Lig Apertura
 
Norveç Eliteserien
 
Norveç 1.Lig
 
Norveç 2.Lig Grup 1
 
Norveç 2.Lig Grup 2
 
Norveç 2.Lig Grup 3
 
Norveç 2.Lig Grup 4
 
Norveç 3.Lig Grup 1
 
Norveç 3.Lig Grup 2
 
Norveç 3.Lig Grup 3
 
Norveç 3.Lig Grup 4
 
Norveç 3.Lig Grup 5
 
Norveç 3.Lig Grup 6
 
Norveç 3.Lig Grup 7
 
Norveç 3.Lig Grup 8
 
Norveç 3.Lig Grup 9
 
Norveç 3.Lig Grup 10
 
Norveç 3.Lig Grup 11
 
Norveç 3.Lig Grup 12
 
Norveç Kadınlar Toppserien
 
Norveç Kadınlar 1.Ligi
 
Özbekistan PFL
 
Özbekistan 1.Lig Yükselme Turu
 
Özbekistan 1.Lig Batı
 
Özbekistan 1.Lig Doğu
 
Özbekistan 1.Lig
 
Pakistan Premier Lig
 
Pakistan 2.Lig 2.Aşama Kulüp Ayağı
 
Pakistan 2.Lig 2.Aşama Departman Ayağı Grup 1
 
Pakistan 2.Lig 2.Aşama Departman Ayağı Grup 2
 
Pakistan 2.Lig 2.Aşama Departman Ayağı Final
 
Pakistan 2.Lig Kulüp Ayağı Grup A
 
Pakistan 2.Lig Kulüp Ayağı Grup B
 
Pakistan 2.Lig Kulüp Ayağı Grup C
 
Pakistan 2.Lig Departman Ayağı Grup A
 
Pakistan 2.Lig Departman Ayağı Grup B
 
Pakistan 2.Lig Departman Ayağı Grup C
 
Pakistan 2.Lig Departman Ayağı Grup D
 
Pakistan 2.Lig Departman Ayağı Grup E
 
Pakistan 2.Lig Departman Ayağı Grup F
 
Pakistan 2.Lig Departman Ayağı Grup G
 
Panama LPF Clausura
 
Panama LPF Apertura
 
Panama Liga Nacional De Ascenso Clausura
 
Panama Liga Nacional De Ascenso Apertura
 
Papua Yeni Gine Ulusal Futbol Ligi Kuzey Konferans
 
Papua Yeni Gine Ulusal Futbol Ligi Güney Konferans
 
Papua Yeni Gine Ulusal Futbol Ligi Şampiyonluk Turu
 
Papua Yeni Gine Ulusal Futbol Ligi
 
Paraguay Profesyonel Lig Clausura
 
Paraguay Profesyonel Lig Apertura
 
Paraguay Intermedia Lig
 
Peru Premier Lig Apertura
 
Peru Premier Lig Clausura
 
Peru 2.Lig
 
Peru Premier Lig Liguilla Grup A
 
Peru Premier Lig Liguilla Grup B
 
Polonya Ekstraklasa
 
Polonya 1.Lig
 
Polonya 2.Lig
 
Polonya 3.Lig Grup 1
 
Polonya 3.Lig Grup 2
 
Polonya 3.Lig Grup 3
 
Polonya 3.Lig Grup 4
 
Polonya 3.Lig Malopolsko Swietokrzyska
 
Polonya 3.Lig Opolsko Slaska
 
Polonya 3.Lig Podlasko Warminsko Mazurska
 
Polonya 3.Lig Pomorsko Zachodniopomorska
 
Polonya Merkezi Gençlik Ligi Doğu
 
Polonya Merkezi Gençlik Ligi Batı
 
Polonya Kadınlar Ekstraliga Şampiyonluk Turu
 
Polonya Kadınlar Ekstraliga Küme Düşme Turu
 
Polonya Kadınlar Ekstraliga
 
Polonya Kadınlar 1.Ligi Kuzey
 
Polonya Kadınlar 1.Ligi Güney
 
Portekiz Premier Lig
 
Portekiz 2.Lig
 
Portekiz Ulusal Şampiyona Yükselme Turu Güney
 
Portekiz Ulusal Şampiyona Yükselme Turu Kuzey
 
Portekiz Ulusal Şampiyona Küme Düşme Grup A
 
Portekiz Ulusal Şampiyona Küme Düşme Grup B
 
Portekiz Ulusal Şampiyona Küme Düşme Grup C
 
Portekiz Ulusal Şampiyona Küme Düşme Grup D
 
Portekiz Ulusal Şampiyona Küme Düşme Grup E
 
Portekiz Ulusal Şampiyona Küme Düşme Grup F
 
Portekiz Ulusal Şampiyona Küme Düşme Grup G
 
Portekiz Ulusal Şampiyona Küme Düşme Grup H
 
Portekiz Ulusal Şampiyona Grup A
 
Portekiz Ulusal Şampiyona Grup B
 
Portekiz Ulusal Şampiyona Grup C
 
Portekiz Ulusal Şampiyona Grup D
 
Portekiz Ulusal Şampiyona Grup E
 
Portekiz Ulusal Şampiyona Grup F
 
Portekiz Ulusal Şampiyona Grup G
 
Portekiz Ulusal Şampiyona Grup H
 
Portekiz Gençler U19 Şampiyona Turu
 
Portekiz Gençler U19 Küme Düşme Kuzey
 
Portekiz Gençler U19 Küme Düşme Güney
 
Portekiz Gençler U19 Kuzey
 
Portekiz Gençler U19 Güney
 
Portekiz Gençler U17 Şampiyona Grubu
 
Portekiz Gençler U17 2.Aşama Grup A
 
Portekiz Gençler U17 2.Aşama Grup B
 
Portekiz Gençler U17 2.Aşama Grup C
 
Portekiz Gençler U17 2.Aşama Grup D
 
Portekiz Gençler U17 2.Aşama Grup E
 
Portekiz Gençler U17 2.Aşama Kuzey
 
Portekiz Gençler U17 2.Aşama Güney
 
Portekiz Gençler U17 Grup A
 
Portekiz Gençler U17 Grup B
 
Portekiz Gençler U17 Grup C
 
Portekiz Gençler U17 Grup D
 
Portekiz Kadınlar 1.Ligi Şampiyonluk Turu
 
Portekiz Kadınlar 1.Ligi Küme Düşme Turu
 
Portekiz Kadınlar 1.Ligi
 
Porto Riko LNFPR 1.Lig
 
Premier Lig Uluslararası Kupası Grup A
 
Premier Lig Uluslararası Kupası Grup B
 
Premier Lig Uluslararası Kupası Grup C
 
Premier Lig Uluslararası Kupası Grup D
 
Premier Lig Uluslararası Kupası Grup E
 
Premier Lig Uluslararası Kupası Grup F
 
Reunion D1 Promotionelle
 
Romanya 1.Lig Şampiyonluk Turu
 
Romanya 1.Lig Küme Düşme Turu
 
Romanya 1.Lig
 
Romanya 2.Lig Seri 1 Yükselme Turu
 
Romanya 2.Lig Seri 2 Yükselme Turu
 
Romanya 2.Lig Seri 1 Küme Düşme Turu
 
Romanya 2.Lig Seri 2 Küme Düşme Turu
 
Romanya 2.Lig Seri 1
 
Romanya 2.Lig Seri 2
 
Romanya 2.Lig
 
Romanya 3.Lig Seri 1
 
Romanya 3.Lig Seri 2
 
Romanya 3.Lig Seri 3
 
Romanya 3.Lig Seri 4
 
Romanya 3.Lig Seri 5
 
Romanya Kadınlar Süper Ligi Şampiyonluk Grubu
 
Romanya Kadınlar Süper Ligi Küme Düşme Grubu
 
Romanya Kadınlar Süper Ligi
 
Ruanda Ulusal Futbol Ligi
 
Rusya Premier Lig
 
Rusya FNL
 
Rusya 2.Lig Merkez Grubu
 
Rusya 2.Lig Doğu Grubu
 
Rusya 2.Lig Batı Grubu
 
Rusya 2.Lig Ural Grubu
 
Rusya 2.Lig Güney Grubu
 
Rusya U21 Premier Ligi
 
Rusya Kadınlar Süper Lig
 
Saint Kitts Ve Nevis Premier Lig Şampiyonluk Turu
 
Saint Kitts Ve Nevis Premier Lig
 
Samoa Ulusal Lig
 
San Marino Şampiyona
 
San Marino Şampiyona Grup A
 
San Marino Şampiyona Grup B
 
Sao Tome Ve Principe Ulusal Şampiyona
 
Senegal 1.Lig
 
Seyşeller 1.Lig
 
Sırbistan Süper Lig Şampiyonluk Turu
 
Sırbistan Süper Lig Küme Düşme Turu
 
Sırbistan Süper Lig
 
Sırbistan 1.Lig
 
Sırbistan Sırp Ligi Belgrade
 
Sırbistan Sırp Ligi Vojvodina
 
Sırbistan Sırp Ligi Zapad
 
Sırbistan Sırp Ligi Istok
 
Sırbistan Sırp Ligi Doğu
 
Sırbistan Sırp Ligi Batı
 
Sırbistan Kadınlar 1.Ligi Şampiyonluk Turu
 
Sırbistan Kadınlar 1.Ligi Küme Düşme Turu
 
Sırbistan Kadınlar 1.Ligi
 
Sierra Leone Premier Lig
 
Singapur S-Lig
 
Singapur Reserve Prime Lig
 
Slovakya Süper Lig
 
Slovakya 2.Lig Yükselme Turu
 
Slovakya 2.Lig Küme Düşme Turu Doğu
 
Slovakya 2.Lig Küme Düşme Turu Batı
 
Slovakya 2.Lig Doğu
 
Slovakya 2.Lig Batı
 
Slovakya 3.Lig Doğu
 
Slovakya 3.Lig Batı
 
Slovakya 3.Lig Bratislava
 
Slovakya 3.Lig Merkez
 
Slovakya U19 Ligi
 
Slovakya Kadınlar 1.Ligi
 
Slovenya 1. SNL
 
Slovenya 2. SNL
 
Slovenya 3. SNL Merkez
 
Slovenya 3. SNL Doğu
 
Slovenya 3. SNL Kuzey
 
Slovenya 3. SNL Batı
 
Slovenya Kadınlar 1. Ligi Şampiyonluk Grubu
 
Slovenya Kadınlar 1. Ligi Küme Düşme Grubu
 
Slovenya Kadınlar 1. Ligi
 
Solomon Adaları S Ligi
 
Somali 1.Lig
 
Sri Lanka Şampiyonlar Ligi Grup A
 
Sri Lanka Şampiyonlar Ligi Grup B
 
Sri Lanka Şampiyonlar Ligi Şampiyonluk Grubu
 
Sudan Cumhuriyeti Premier Lig
 
Surinam Hoofdklasse
 
Surinam Eerste Klasse
 
Suriye Premier Lig Şampiyonluk Turu
 
Suriye Premier Lig
 
Suriye Premier Lig Grup A
 
Suriye Premier Lig Grup B
 
Suudi Arabistan Pro Lig
 
Suudi Arabistan 1.Lig
 
Suudi Arabistan 2.Lig Grup A
 
Suudi Arabistan 2.Lig Grup B
 
Suudi Arabistan Gençler Ligi
 
Suudi Arabistan Prens Kupası
 
Svaziland MTN Premier Lig
 
Şili Premier Lig Clausura
 
Şili Premier Lig Apertura
 
Şili Premier Lig
 
Şili Primera B 2.Aşama
 
Şili Primera B 1.Aşama
 
Şili İkinci Lig Yükselme Turu
 
Şili İkinci Lig Küme Düşme Turu
 
Şili İkinci Lig 1.Tur
 
Şili İkinci Lig 1.Tur Kuzey
 
Şili İkinci Lig 1.Tur Güney
 
Şili Tercera A 1.Tur
 
Şili Tercera A
 
Tacikistan Vysshaya Ligi
 
Tahiti Süper Lig Mana
 
Tanzanya Kuu Bara Ligi
 
Tayland Premier Lig
 
Tayland 1.Lig
 
Tayland 2.Lig Kuzey
 
Tayland 2.Lig Bangkok Metro
 
Tayland 2.Lig Merkez Doğu
 
Tayland 2.Lig Merkez Batı
 
Tayland 2.Lig Kuzey Doğu
 
Tayland 2.Lig Güney
 
Tayland 2.Lig Bangkok Doğu
 
Tayland 2.Lig Merkez
 
Tayvan Şehirlerarası Ligi
 
Togo Ulusal Şampiyona
 
Trinidad Ve Tobago Pro Lig
 
Tunus 1.Lig
 
Tunus 1.Lig Grup A
 
Tunus 1.Lig Grup B
 
Tunus 2.Lig Yükselme Turu
 
Tunus 2.Lig Grup A
 
Tunus 2.Lig Grup B
 
Turks Ve Caicos Adaları Premier Lig
 
Tuvalu A Ligi
 
Türkiye Spor Toto Süper Lig
 
Türkiye 1.Lig
 
Türkiye Spor Toto 2.Lig Kırmızı Grup
 
Türkiye Spor Toto 2.Lig Beyaz Grup
 
Türkiye Spor Toto 3.Lig 1.Grup
 
Türkiye Spor Toto 3.Lig 2.Grup
 
Türkiye Spor Toto 3.Lig 3.Grup
 
Türkiye U21 Ligi Süper Lig
 
Türkiye U21 Ligi 1.Lig
 
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 1.Grup
 
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 2.Grup
 
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 3.Grup
 
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 4.Grup
 
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 5.Grup
 
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 6.Grup
 
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 7.Grup
 
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 8.Grup
 
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 9.Grup
 
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 10.Grup
 
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 11.Grup
 
Türkiye Bölgesel Amatör Lig 12.Grup
 
Türkmenistan Yokary Lig
 
Uganda Premier Lig
 
Ukrayna Premier Lig
 
Ukrayna Persha Lig
 
Ukrayna Druha Lig
 
Ukrayna U21 Ligi
 
Ukrayna U19 Ligi
 
Ukrayna Kadınlar Premier Ligi
 
Uluslararası Algarve Turnuvası U17 Grup Aşamaları
 
Umman Profesyonel Lig
 
Uruguay Premier Lig Clausura
 
Uruguay Premier Lig Apertura
 
Uruguay 2.Lig 2.Aşama
 
Uruguay 2.Lig 1.Aşama Seri A
 
Uruguay 2.Lig 1.Aşama Seri B
 
Uruguay Amatör Ligi Apertura
 
Uruguay Amatör Ligi Clausura
 
Uruguay Kadınlar Şampiyonası Şampiyonluk Turu
 
Uruguay Kadınlar Şampiyonası Küme Düşme Turu
 
Uruguay Kadınlar Şampiyonası Grup 1
 
Uruguay Kadınlar Şampiyonası Grup 2
 
Uruguay Kadınlar Şampiyonası Grup 3
 
Uruguay Kadınlar Şampiyonası Grup 4
 
Uruguay Kadınlar Şampiyonası
 
Ürdün Pro Lig
 
Ürdün 1.Ligi
 
Vanuatu Premier Lig
 
Vanuatu Ulusal Süper Lig Grup A
 
Vanuatu Ulusal Süper Lig Grup C
 
Vanuatu Ulusal Süper Lig Grup D
 
Venezuela Premier Lig Clausura
 
Venezuela Premier Lig Apertura
 
Venezuela İkinci Lig Apertura Oriental
 
Venezuela İkinci Lig Apertura Occidental
 
Venezuela İkinci Lig Apertura Central
 
Vietnam V-Lig 1
 
Vietnam V-Lig 2
 
Vietnam 2.Lig Grup A
 
Vietnam 2.Lig Grup B
 
Vietnam U21 Şampiyonası Grup A
 
Vietnam U21 Şampiyonası Grup B
 
Vietnam U21 Şampiyonası Eleme Turu Grup A
 
Vietnam U21 Şampiyonası Eleme Turu Grup B
 
Vietnam U21 Şampiyonası Eleme Turu Grup C
 
Vietnam U21 Şampiyonası Eleme Turu Grup D
 
Vietnam U21 Şampiyonası Eleme Turu Grup E
 
Vietnam Kadınlar Ulusal Ligi
 
Yemen 1.Lig
 
Yeni Kaledonya Süper Lig
 
Yeni Zelanda Premiership
 
Yeni Zelanda ASB Genç Ligi
 
Yeşil Burun Adaları Ulusal Şampiyona Grup A
 
Yeşil Burun Adaları Ulusal Şampiyona Grup B
 
Yunanistan Süper Lig Şampiyonlar Ligi / Avrupa Ligi Play Off
 
Yunanistan Süper Lig
 
Yunanistan Futbol Ligi
 
Yunanistan Gamma Ethniki Grup A
 
Yunanistan Gamma Ethniki Grup B
 
Yunanistan Gamma Ethniki Grup C
 
Yunanistan Gamma Ethniki Grup D
 
Yunanistan Süper Lig K20
 
Yunanistan Kadınlar 1.Ligi
 
Zambiya Süper Lig
 
Zimbabwe Premier Lig
 
Geçmiş Yılların Puan Durumu





 
 
 
 Takým
 
 
 O
 
 
 G
 
 
 B
 
 
 M
 
 
 A
 
 
 Y
 
 
 Puan
 
 
 
 
 
 AV
 
 
 Form
 
 
 St
 
 1
 Tatvan G.Birliği
 1
 1
 0
 0
 5
 1
 3
 
 +4
 
 Play Off
 2
 1955 Batman Bld
 1
 1
 0
 0
 3
 1
 3
 
 +2
 
 
 3
 Ağrı 1970 SK
 1
 1
 0
 0
 1
 0
 3
 
 +1
 
 
 4
 Bağlar Belediyespor
 1
 1
 0
 0
 1
 0
 3
 
 +1
 
 
 5
 Başkale Gençlik
 1
 0
 1
 0
 0
 0
 1
 
 0
 
 
 6
 Bingöl Çeltikspor
 1
 0
 1
 0
 0
 0
 1
 
 0
 
 
 7
 Kurtalanspor
 1
 0
 1
 0
 0
 0
 1
 
 0
 
 
 8
 Mardin 47 Spor
 1
 0
 1
 0
 0
 0
 1
 
 0
 
 
 9
 Diyarbakır Yolspor
 1
 0
 0
 1
 0
 1
 0
 
 -1
 
 
 10
 Muşspor FC
 1
 0
 0
 1
 0
 1
 0
 
 -1
 
 
 11
 Hakkarispor FK
 1
 0
 0
 1
 1
 3
 0
 
 -2
 
 Alt Lig
 12
 1960 Silopispor
 1
 0
 0
 1
 1
 5
 0
 
 -4
 
 Alt Lig