Ziraat Türkiye Kupası 2. tur karşılaşmalarının programı belli oldu.Türkiye Futbol Federasyonu'ndan(Tff) yapılan açıklamaya göre, 2. tur karşılaşmalarının programı şöyle:
24 EYLÜL SALI:
14.00 Yeni Diyarbakırspor-Altay (Diyarbakır Atatürk)
14.00 1461 Trabzon-Beylerbeyispor (Akçaabat Fatih)
15.00 TKİ Tavşanlı Linyitspor-Dardanelspor(Dumlupınar)
15.00 Orhangazispor-Akhisar Belediyespor (Orhangazi İlçe)
15.00 Hacettepe-Yeni Malatyaspor (Cebeci İnönü)
15.00 Körfez Futbol Kulübü-Medical Park Antalyaspor(Alparslan Türkeş)
15.00 Kartalspor-Erzincan Refahiyespor (Kartal)
18.00 Gaziantepspor-Çorum Belediyespor (Kamil Ocak)
20.30 Kardemir Karabükspor-Kocaelispor (Dr. Necmettin Şeyoğlu)
20.30 Göztepe-Altınordu (İzmir Atatürk-Seyircisiz)
25 EYLÜL ÇARŞAMBA:
13.00 Belediye Vanspor-Manisaspor (Van Atatürk)
14.00 Kahramanmaraşspor-Tosya Belediyespor(Hanefi Mahçiçek)
14.00 Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor-İskenderun Demirçelikspor (DİSKİ Spor Tesisleri)
14.00 Erzurum Büyükşehir Belediyespor-Adanaspor(Kazım Karabekir)
14.00 Şanlıurfaspor-Giresunspor (GAP Arena)
15.00 Sarıyer-Gençlerbirliği (Yusuf Ziya Öniş)
15.00 Turgutluspor-Kırklarelispor (Turgutlu 7 Eylül)
15.00 Tokatspor-Uşak Sportif Gençlik (Tokat Gaziosmanpaşa)
15.00 Menemen Belediyespor-Nazilli Belediyespor (Menemen Şehir)
15.00 İnegölspor-Nevşehir Gençlik (İnegöl İlçe)
15.00 Bergama Belediyespor-Bugsaşspor (Bergama 14 Eylül)
15.00 Gaziosmanpaşa-Alanyaspor(Eyüp)
15.00 Derince Belediyespor-Konya Anadolu Selçuklu(Derince Belediyespor)
15.00 Bayrampaşa-Yeşil Kırşehirspor (Bayrampaşa Çetin Emeç)
15.00 Kızılcahamamspor-Yeşil Bursa (Kızılcahamam İlçe)
15.00 Keçiörengücü-Bandırmaspor(Aktepe)
15.00 İstanbul Güngörenspor-Tarsus İdmanyurdu (Mimar Yahya Baş)
15.00 Pendikspor-Bayburt Grup Özel İdare(Pendik)15.00 Osmaniyespor 2011-Hatayspor (Osmaniye 7 Ocak)
15.00 Tepecikspor-Silivrispor (Tepecik Belediye)
15.00 Çankırıspor-Elazığ Belediyespor (Çankırı Atatürk)
15.00 Ankaragücü-Karaman Belediyespor (Ankara 19 Mayıs-Seyircisiz)
18.00 Boluspor-Batman Petrolspor (Bolu Atatürk)
18.00 Karşıyaka-Ofspor (İzmir Atatürk)
18.00 Kayseri Erciyesspor-Edirnespor Gençlik (Kayseri Büyükşehir Belediye Kadir Has)
20.30 Sanica Boru Elazığspor-Ankara Demirspor (Elazığ Atatürk)
20.30 Eskişehirspor-Çıksalınspor (Eskişehir Atatürk)
20: 30 Fethiyespor-Kızılcabölükspor (Fethiye İlçe)
26 Eylül PERŞEMBE:
14.00 Trabzon Akçaabat-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Akçaabat Fatih)
15: 00 Arsinspor-Torku Konyaspor (Arsin İlçe)
18.00 Bucaspor-Eyüpspor (Yeni Buca)
20.30 Kayserispor-Pazarspor (Kayseri Büyükşehir Belediye Kadir Has)
1 EKİM SALI:
15.00 İstanbulspor-Çaykur Rizespor (Bahçelievler İl Özel İdare)
2 EKİM ÇARŞAMBA:
13.00 Tatvan Gençlerbirliğispor- Bozüyükspor
13.00 Kahramanmaraşspor-Ankaraspor(Hanefi Mahçiçek)
14.00 1930 Bafraspor-Adana Demirspor (Çarşamba İlçe)
14.00 Niğde Belediyespor-Mersin İdmanyurdu (Niğde 5 Şubat)
14:00 Bartınspor-Balıkesirspor (Bartın Atatürk)
15.00 Aydınspor 1923-Samsunspor(Adnan Menderes)
15.00 Gölcükspor-Orduspor (Gölcük Şehir)
15.00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Gümüşhanespor (Atatürk Olimpiyat)
18.00 Denizlispor-Manavgat Evrenseki (Denizli Atatürk)
18.00 Sivasspor-Bucak Belediye Oğuzhanspor (Sivas 4 Eylül)
3 EKİM PERŞEMBE:
15.00 Localtime Fatih Karagümrük-Kasımpaşa (Vefa)
Bu arada 2 Ekim Çarşamba günü Tatvan Gençlerbirliğispor ile Bozüyükspor takımları arasındaki maçın oynanacağı stadın daha sonra açıklanacağı belirtildi
Güncelleme Tarihi: 20 Eylül 2013, 15:22
Kupa'da Maçlar Belli Oldu
Ziraat Türkiye Kupası 2. tur karşılaşmalarının programı belli oldu.Türkiye Futbol Federasyonu'ndan(Tff) yapılan açıklamaya göre, 2. tur karşılaşmalarının programı şöyle:
YORUM EKLE
1
Büyükşehir Belediyespor, Cizre'yi Konuk Etti
2
Göç-İşsizlik mi Yozlaşma mı?
3
Kıbrıs Gazisi Hayatını Kaybetti
4
Diyarbakır’da Trafik Kazası: 3 Yaralı
5
Diyarbakır’da Kürtçe Ve Zazaca Derslerine İlgi...
6
Diyarbakır’da Gaziler Haftası Kutlandı
7
Eurovision'a bir de Kürtçe şarkı ile katılsak?
8
Öcalan PKK'lıların hızlı çekilmesi için minibüs...
9
TFF'den Diyarbakır Çıkarması
10
Bal Derbisi 15.00’da
SON DAKİKA HABERLERİ
ANKETTüm Anketler
NAMAZ VAKİTLERİ
İMSAK
03:49
GÜNEŞ
05:20
ÖĞLE
12:22
İKİNDİ
16:08
AKŞAM
19:14
YATSI
20:38