Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcısı Solmaz'dan MÜSİAD'a Ziyaret

Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcısı Ramazan Solmaz, Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği Diyarbakır Şubesini ziyaret etti.

Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcısı Solmaz'dan MÜSİAD'a Ziyaret
 Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcısı Ramazan Solmaz, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Diyarbakır Şubesi'ni ziyaret etti.

MÜSİAD Diyarbakır Şube Başkanı İsmail Özşanlı, Başkan Yardımcısı Salim Erhan, Yönetim Kurulu üyeleri, Genç MÜSİAD üyeleri Solmaz'ı kapıda karşıladı. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Özşanlı, bu tür ziyaretleri MÜSİAD ailesi olarak, dayanışma ve kaynaşma vesilesi olarak gördüklerini söyledi.

Cumhuriyet Başsavcısı Ramazan Solmaz ise, Türkiye'de örgütlenen bir yapı olduğunu, anayasa ve yasaların onayı ile bu tür derneklerin toplumda çözüm bulunmasına yardımcı olduğunu kaydetti. Solmaz, "Sizlerin yürütmüş olduğu faaliyetler toplum için çok önemlidir. Umarım, sivil toplum örgütleri olarak kente katkılarınız devam eder. İnsanların fert olarak bir şey söyleme imkanı var ama, sivil toplum örgütü olarak söylenen sözün anlamı daha önemlidir. Türkiye'de özellikle sorunlara çözüm bulmak adına faaliyet icra ediyorsunuz" dedi.

Görüşme daha sonra basına kapalı devam etti.
Güncelleme Tarihi: 09 Temmuz 2014, 21:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER