‘TRANSFERE YÖN VERECEĞİZ’
Bölgesel Amatör Ligi’nde mücadele eden Tatvan Gençlerbirliği’ni çalıştıracak olan Bayık, “Kurs için yaptığım başvuru kabul edildi ve federasyondan davet geldi. Bu nedenle Erzurum’da kursa katılıyorum. Kurstan sonra Tatvan’a giderek yönetimle beraber transfer çalışmalarına yön vereceğiz. Hedefimiz iyi kadro oluşturarak 3.Lig’e çıkmaktır.” ifadelerini kullandı.
DİYARBAKIR SÖZ GAZETESİ
Güncelleme Tarihi: 18 Temmuz 2013, 11:07