BDP'de İkinci Taciz Şoku!

Siirt'in BDP'li Belediye Başkan Yardımcısının küçük yaşta çocuklara dönük karıştığı cinsel istismar skandalının ardından BDP ikinci taciz haberi Iğdır'dan geldi.

BDP'de İkinci Taciz Şoku!
Siirt'in BDP'li Belediye Başkan Yardımcısı A.Ç.'nin küçük yaşta çocuklara dönük karıştığı cinsel istismar skandalının ardından BDP ikinci bir olayla çalkalandı. İddiaya göre, taciz olayı kısa süre önce Iğdır'da yaşandı. BDP Iğdır İl Başkanı M.A.'nın, R.G. adlı bayana Facebook üzerinden "Benimle olacaksın, ben il başkanıyım yoksa seni dağa kaldırırım" şeklinde mesaj attığı iddia edildi. R.G. M.A.'dan şikâyetçi oldu.

'REDDETTİM, TEHDİT ETTİ'

Sabah'ın haberine göre; R.G.'nin 4 Temmuz 2013 günü savcılığa suç duyurusunda bulunduğu öğrenildi. R.G. verdiği ifadede "Bana Facebook'tan birlikte olmayı teklif etti, kabul etmeyince kendisinin il başkanı olduğunu söyledi. Birlikte olmam için şantaj yaptı. Bana herkese var da başkana mı yok? İstersem seni dakikada yanıma getirtirim. Ben il başkanıyım yoksa seni dağa kaldırırım" dedi. Görüşmelerin kopyasını da Savcılığa veren R.G., M.A.'dan şikâyetçi oldu. İl Başkanı M.A. ise R.G.'nin kendisinden şikâyetçi olması üzerine, "Hesap benim değil. Birileri benim adıma Facebook hesabı açıp R.G arkadaşa uygunsuz mesaj atılmış. Bu kişilerin bulunmasını istiyorum" diyerek suç duyurusunda bulundu.
Güncelleme Tarihi: 17 Temmuz 2013, 11:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER