Amedspor'dan Beşiktaş'a

Amedspor’un gelecek vaat eden 14 yaşındaki futbolcusu Muhammed Eren, Beşiktaş’a transfer oldu. Genç futbolcunun antrenörü Erhan Ölker,”Muhammed Eren inşallah geleceğin önemli futbolcularından biri olacak “ dedi.

Amedspor'dan Beşiktaş'a

Alt yapıda başarılı performansı ile dikkat çeken Amedspor’un 14 yaşındaki genç futbolcusu Muhammed Eren, Beşiktaş’a transfer oldu.

Gelecek vaat eden Muhammed’in Beşiktaş’a transfer olmasıyla son dönemlerde üst liglere transfer eden futbolculara bir yenisi eklenmiş oldu. Daha önce DSİSpor,Erganispor ve Ergani Gençlerbirliği’nden bir çok futbolcu Süper Lig ekiplerine transfer olmuştu.

“Çok Önemli Bir Yetenek”

Muhammed Eren’in Amedspor’daki antrenörü Erhan Ölker, önemli bir yetenek olan genç futbolcunun gelecekte iyi bir futbolcu olacağına inandıklarını söyledi. Ölker,”Muhammed çok yönlü bir futbolcu. Kentimizde yetişen önemli bir yetenek. Yakın zamanda iyi futbolcu olacaktır,buna inanıyoruz. Beşiktaş gibi bir kulübe transfer oldu,hem kendisi hem kentimiz adına hayırlı olsun. Kendisine hocalık yapmış olmaktan gurur duyuyorum” dedi.

HABERYİRMİBİR ÖZEL HABERİDİR

Güncelleme Tarihi: 21 Şubat 2019, 15:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER